Willkommen bei App Annie!
Hier finden Sie sämtliche Informationen über Workout Zuhause für Männer und Millionen weiterer Apps. Registrieren Sie sich kostenlos und erfahren Sie mehr über für Sie interessante Apps, über Ihre Konkurrenz und über die Entwicklungen in der App-Branche.

Workout Zuhause für Männer

Bewertung:
Preis: Gratis
Kompatibilität: iPhone & iPad

App Ranking-Verlauf

Zeigen Sie den Ranking-Verlauf von Workout Zuhause für Männer in Deutschland an.
Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Workout Zuhause für Männer im iOS App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Workout Zuhause für Männer tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.
Download-Rang - iPhone - Deutschland
Letzte WocheDiese Woche
Kein Rangdaten für die vergangene Woche
Die Daten für diese Woche sind nach der Registrierung kostenlos verfügbar.
So zeigen Sie die Daten für die aktuelle Woche bis zur vergangenen Stunde an.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

Melden Sie sich jetzt kostenlos an, um uneingeschränkten Zugriff auf Rankings, Rezensionen, Ratings, Keywords und mehr zu erhalten.

App-Beschreibung

EKİPMANA GEREK YOK, EVDE KAS YAPIN VE VÜCUDUNUZU ŞEKLE SOKUN!
Kas yapmak, vücudunuzu şekle sokmak ve zinde kalmak mı istiyorsunuz? Evde hiç ekipman gerekmeksizin vücudunuzu şekillendirip güçlendirmek ve baklava dilimi karın kasları sahibi olmak için Erkekler için Ev Egzersizi - Vücut Geliştirme Uygulaması tarafından sunulan aerobik hareketleri deneyin.

Uygulama, farklı kas grupları için günlük egzersiz hareketleri sunar. Her vücut bölgesine yönelik egzersizler, 21 seviye olarak tasarlanmıştır. Her seviyenin altında egzersiz hareketlerinizi özelleştirebilirsiniz.

Erkekler için Ev Egzersizi - Vücut Geliştirme Uygulaması, 5 ana kas grubuna odaklanır. Örneğin:
* Kol egzersizleri
* Göğüs egzersizleri
* Karın kasları egzersizleri
* Bacak egzersizleri
* Omuz ve sırt egzersizleri

Her egzersiz, hareketleri doğru biçimde gerçekleştirip müthiş sonuçlar almanıza yardımcı olmak için ayrıntılı talimatların yanı sıra animasyonlar ve görüntülü rehber de içerir. Örneğin:
* EZME HAREKETLERİ
* ATLAMA KRIKOLAR
* ŞINAVLAR
* PLANK
* AT TERBIYE ETMEK
* ÇÖMELMELER
* MEKİKLER
...

Tüm egzersizler, bilimsel olarak etkili olduklarının kanıtlanmış olmasını sağlamak üzere uzmanlar tarafından tasarlanır. Spor salonuna gitmeye ve koça gerek yok. Erkekler için Ev Egzersizi - Vücut Geliştirme Uygulaması, evde kas yapmanıza ve kilo vermenize yardımcı olacak kişisel antrenörünüz.Yontulmuş gibi biçimli bir göğüs, güçlü kollar ve baklava dilimi karın kasları arzulayan ama nadiren spor salonuna gidenler için çok uygun.

Egzersiz yoğunluğu adım adım artar. Kişisel antrenörünüz, daha iyi bir sonuç için haftada en az 3 gün egzersiz yapmanızı önerir. Vücut geliştirme sırasında kendinizi teşvik etmek için haftalık hedefler belirleyebilirsiniz.

En etkili evde vücut geliştirme ve egzersiz uygulamasıyla, günde sadece birkaç dakika harcayarak evde ekipmansız olarak kas yapabilir, zayıflayabilir ve vücudunuzu şekillendirebilirsiniz. Şekilli kollar, yontulmuş gibi biçimli bir göğüs, baklava dilimi karın kasları... Tüm bunlar siz evde vücut geliştirme egzersizlerini bırakmayıp egzersizi bir alışkanlık hâline getirdiğiniz sürece artık bir hayal değil.

Özellikler
*Verileri Apple Health ile senkronize edin
*Vücut geliştirme için 21 egzersiz seviyesi
*Kas gücünü geliştirmek için istasyon çalışması
*Kas yapın, kilo verin ve vücudunuzu şekle sokun
*Egzersiz hatırlatıcılarınızı özelleştirin
*Egzersiz hareketlerinizi özelleştirin
*Antrenman ilerlemesini otomatik biçimde kaydeder
*Kilo eğiliminizi grafiklerle takip eder
*Animasyon ve görüntülü rehberler, ayrıntılı talimatlar

Kendimizi, kullanıcılarımıza en iyi ürünleri sunmaya adadık. Önerileriniz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

fitness app für zuhause fitness für zu hause für zuhause workout men für männer für zu hause build muscle zuhause im glück übung für training ohne geräte zu hause workout home workouts zuhause manner männer zuhause home work muskelaufbau ohne geräte home workouts home workout

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet?
Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Find out what users think of Workout Zuhause für Männer by reading the reviews and checking the rating.
5.0
28 Bewertungen

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.