Willkommen bei App Annie!
Hier finden Sie sämtliche Informationen über Fatch - Arkadaş Bul, Sohbet Et und Millionen weiterer Apps. Registrieren Sie sich kostenlos und erfahren Sie mehr über für Sie interessante Apps, über Ihre Konkurrenz und über die Entwicklungen in der App-Branche.

Fatch - Arkadaş Bul, Sohbet Et

Publisher: IZNET MANAGEMENT LTD.
Bewertung:
Preis: Gratis mit In-App-Käufen
Kompatibilität: iPhone & iPad

App Ranking-Verlauf

Zeigen Sie den Ranking-Verlauf von Fatch - Arkadaş Bul, Sohbet Et in Türkei an.
Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Fatch - Arkadaş Bul, Sohbet Et im iOS App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Fatch - Arkadaş Bul, Sohbet Et tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.
Download-Rang - iPhone - Türkei
Letzte WocheDiese Woche
Kein Rangdaten für die vergangene Woche
Die Daten für diese Woche sind nach der Registrierung kostenlos verfügbar.
So zeigen Sie die Daten für die aktuelle Woche bis zur vergangenen Stunde an.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

Melden Sie sich jetzt kostenlos an, um uneingeschränkten Zugriff auf Rankings, Rezensionen, Ratings, Keywords und mehr zu erhalten.

App-Beschreibung

- İster Beğen İster Geç!
Yakınındaki kişilerin fotoğraflarına ve profiline bak, ister beğen ister geç! O da seni beğenirse hemen mesajlaşmaya başla!

- Eşleşme Olmadan Mesaj Gönder!
Beğendiğin kişiler ile bir arkadaşlık başlatmak için ilk adımı at ve ona mesaj gönder. Onu attığın mesajla etkile ve sohbet başlasın!

- Profilini Ziyaret Edenleri Gör!
Profilini ziyaret edip fotoğraflarına bakan, ilgi alanlarını ve hakkında yazdıklarını görüntüleyen kişileri gör! Belki o kararsız kalmıştır, ilk mesajı sen gönder!

- Seni Beğenenleri Gör!
Zaman senin için çok değerli olabilir, vakit kaybetme ve seni beğenenleri anında gör! Sende onu beğenirsen mesajlaşmaya başlayabilirsin!

- Kalp Gönder Onun Kalbini Kazan!
Onun dikkatini çekmek için işini şansa bırakma. Bir kalp gönder, uygulamayı açtığı anda seni karşısında görsün!

- Arkadaş bulma uygulamaları işe yarıyor mu?
Arkadaş bulma siteleri ve uygulamaları bir araçtır. Profilinizde kendinden en iyi şekilde bahsetmeniz, fotoğraflarınızı özenle seçmeniz bu amaç doğrultusunda size fayda sağlayabilir.

- Kiz arkadas arıyorum Fatch bana yardımcı olabilir mi?
Erkek arkadas arayan bayanları Fatch üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Onların profilini beğenip onlara mesaj gönderebilirsiniz. Eğer o da sizinle konuşmak isterse aradığınız kiz arkadasi bulabilirsiniz!

- Kızlarla sohbet etmek için neler yapmam gerekiyor?
Fatch yeni arkadaşlıklar kurabilmeniz için bir araçtır. Profilinizi güzelleştirmek için özenin ve daha fazla ön plana çıkmak için roket paketlerine gözatın!

- Arkadaş arıyorum doğru yerdemiyim?
1000’lerce arkadas arayan insan arasında olacaksınız. Aradığınız kişiyi Fatch ile bulabilirsiniz. Arkadaşlık siteleri ücretsiz uygulaması için hemen ücretsiz indirin.

- Evlilik sitesi üzerinden eş bulabilir miyim?
Özellikle son yıllarda internet üzerinden sevgili ve eş bulma oranları inanılmaz yükseldi. Sizde aradığınız eşi belki buradan bulacaksınız. Neden şansınızı denemiyorsunuz?

- Tanışma siteleri güvenli mi?
Sadece tanışma siteleri değil, internet üzerinde üye olacağınız tüm platformlara verdiğiniz bilgileri kontrol etmelisiniz.

- Sohbet siteler üzerinden yapılabilir mi?
Fatch yeni arkadaşlıklar edinip onlarla sohbet edebilmeniz için kurulan bir platformdur. Hemen ücretsiz indirip şansınızı denemeye başlayın!

-----------------------------------
Eğer VIP satın almayı tercih ederseniz, ücreti iTunes hesabınızdan ve otomatik yenilemelerde ücret, mevcut periyodun bitiminden önceki 24 saat içerisinde tahsil edilecektir. Otomatik yenileme yaptığınız takdirde istediğiniz zaman ayarlarınızdan devre dışı bırakabilirsiniz. Mevcut VIP aboneliğin fiytı 39.99 TL/aydan başlamaktadır. Bunu dışında uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz!

Gizlilik Sözleşmesi: http://fatchapp.com/page/privacy
Kullanım Koşulları: http://fatchapp.com/page/terms

arkadas bulma arkadaş bulma find friend friendship friendship message sohbet arkada arkadas bul arkadaş sohbet chat sohbet friendship app yeni arkadas bulma bul arkadaş ara find my friends find people free app of the week frim waplog blind

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet?
Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Find out what users think of Fatch - Arkadaş Bul, Sohbet Et by reading the reviews and checking the rating.
3.9
12,367 Bewertungen

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.