Willkommen bei App Annie!
Hier finden Sie sämtliche Informationen über Jazykový tréner und Millionen weiterer Apps. Registrieren Sie sich kostenlos und erfahren Sie mehr über für Sie interessante Apps, über Ihre Konkurrenz und über die Entwicklungen in der App-Branche.

Jazykový tréner

Bewertung: Noch nicht bewertet
Preis: 9.99 USD
Kompatibilität: iPhone & iPad

App Ranking-Verlauf

Zeigen Sie den Ranking-Verlauf von Jazykový tréner in Deutschland an.
Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Jazykový tréner im iOS App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Jazykový tréner tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.
Download-Rang - iOS - Deutschland
Letzte WocheDiese Woche
Kein Rangdaten für die vergangene Woche
Die Daten für diese Woche sind nach der Registrierung kostenlos verfügbar.
So zeigen Sie die Daten für die aktuelle Woche bis zur vergangenen Stunde an.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

Melden Sie sich jetzt kostenlos an, um uneingeschränkten Zugriff auf Rankings, Rezensionen, Ratings, Keywords und mehr zu erhalten.

App-Beschreibung

Učte sa efektívne a osvojujte si slovíčka a slovné zvraty. Vďaka jedinečnej učebnej metóde môžete s „Jazykovým trénerom “ dosiahnuť už za krátky čas značné výsledky v ovládaní zvoleného cudzieho jazyka. „Jazykový tréner “ sa vynikajúco hodí na praktickú prípravu na cesty a na osvieženie Vašich znalostí.

Jedinečná metodika spája vizuálne a akustické vnímanie cudzieho jazyka: každé z viac ako 2100 slovíčok a slovných zvratov pre každý jazyk obsahuje zapamätateľnú ilustráciu a je ozvučené profesionálnymi rečníkmi!

Učebná metóda je založená na princípe kartotéky. Jej cieľom je dosiahnutie najvyššej vedomostnej úrovne «veľmi dobrý». Vy sami si určujete, či do procesu výuky budú zahrnuté všetky obsahy, alebo iba určité témy, resp. podtémy. Môžete sa tak koncentrovať na učenie slovíčok a slovných zvratov z určitých tém, ako napr. «Predstavenie sa», «Rezervácia» alebo «V reštaurácii». Pri učení máte na výber 9 zábavných cvičení. Medzitým i nácvik výslovnosti s odhalením významu. Pri správnej odpovedi sami rozhodujete, či sú slovíčka, resp. slovné zvraty tak dobre osvojené, že ich chcete posunúť na vyššiu vedomostnú úroveň.

• 34 cielových jazykov: anglictina (UK), anglictina (US), nemcina, francúzština, španielcina (Španielsko), španielcina (Latinská Amerika), taliancina, portugalcina (Portugalsko), portugalcina (Brazília), dáncina, holandcina, fíncina, švédcina, nórcina , polština, ceština, ruština, gréctina, madarcina, turectina, cínština, japoncina, kórejcina, arabcina, hebrejcina, thajcina, hindcina, bulharcina, vietnamcina, perzština, kataláncina, rumuncina, chorvátcina a ukrajincina.

• Viac ako 2.100 ilustrovaných a ozvučených slovných zvratov a slovíčok na jeden jazyk.

• Cvičenie na podporu audiovizuálneho učenia sa slov a viet naspamäť: vedľa audionahrávky a vizuálneho zobrazenia vidíte slovo alebo vetu zapísanú vo vašom rodnom jazyku a v cudzom jazyku. Najprv zaznie slovo vo vašom rodnom jazyku, potom jeho preklad do cudzieho jazyka.

• Individuálne určenie učebnej látky.

• Všetky slovné zvraty sú ozvučené osobami v ich rodnom jazyku.

• Každý záznam je ilustrovaný , čo ešte zjednodušuje osvojovanie slovíčok a slovných zvratov.

• 9 druhov zábavných cvičení na tréning slovíčok .

• Tréning výslovnosti a významu.

• Jasné a zrozumiteľné rozdelenie do tém a podtém.

• Celá užívateľská plocha v slovenčine.

• Veľmi jednoduchá obsluha, ktorá je zrozumiteľná tak pre deti ako i pre dôchodcov.

polsky trener jourist

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet?
Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.