Willkommen bei App Annie!
Hier finden Sie sämtliche Informationen über Kitap Dostum und Millionen weiterer Apps. Registrieren Sie sich kostenlos und erfahren Sie mehr über für Sie interessante Apps, über Ihre Konkurrenz und über die Entwicklungen in der App-Branche.

Kitap Dostum

Publisher: Piyasa Bilişim
Bewertung: Noch nicht bewertet
Preis: Gratis
Kompatibilität: iPhone & iPad

App Ranking-Verlauf

Zeigen Sie den Ranking-Verlauf von Kitap Dostum in Deutschland an.
Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Kitap Dostum im iOS App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Kitap Dostum tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.
Download-Rang - iPhone - Deutschland
Letzte WocheDiese Woche
Kein Rangdaten für die vergangene Woche
Die Daten für diese Woche sind nach der Registrierung kostenlos verfügbar.
So zeigen Sie die Daten für die aktuelle Woche bis zur vergangenen Stunde an.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

Melden Sie sich jetzt kostenlos an, um uneingeschränkten Zugriff auf Rankings, Rezensionen, Ratings, Keywords und mehr zu erhalten.

App-Beschreibung

Türkiye'nin kitaba dair her şeyi bulabileceğiniz, kitaplar hakkında paylaşım yapabileceğiniz yeni sosyal ağı Kitap Dostum.
Kitap Dostum, kullanıcılarına her gün yeni özelliklerle hizmet vermektedir. Kitap Dostum Kütüphanesi ile ücretsiz kitap takası veya kullanıcılar ile kitap takası yapabilme imkanı ile size bir kitap ile sınırsız kitap okuma fırsatı sağlıyor ! Kitap Dostum ile takas dışın da e-Satış üzerinden dilediğiniz kitabı da satın alabilirsiniz artık. Bunların yanında kitap dostumda kitap dostları edinip, kitap odaklı paylaşımlar yapabilirsiniz. Topluluklara katılarak veya topluluk kurarak düşüncelerinizi paylaşabilir, etkinlikler düzenleyerek kitaba dair aktifliğinizi arttırabilirsiniz. Anlık mesajlaşma ile dostlarınız ile mesajlaşabilir, iletişim kurabilirsiniz. Kitap Dostum vasıtasıyla yayın evleri ve yazarlar ile iletişime geçebilir,. durmadan büyüyen yayınevi ve yazar ağına katılabilirsiniz. Kitap Dostum yeni yazarların keşfedilmesi, kendini tanıtması, paylaşımlar yapması ve kitlelerini oluşturması için de sizlere yardımcı olmaktadır.

TAMAMEN ÜCRETSİZ KİTAP TAKASI
Kitap Dostum ile ayda 3 kitap takası yaparak kütüphanenizi her ay yenileyebilirsiniz. Bu sayede sınırsız bir okuma döngüsünün içine girebilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcıların takas etmek istediği 20.000'in üzerinde kitaba, kitap dostları ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Kitap Dostum ile yapılan takasların kargo ücretleri Kitap Dostum sponsorları tarafından karşılanmaktadır. Cebinizden hiç para çıkmadan istediğiniz kitaba ulaşabilirsiniz. Edindiğiniz sıkı kitap dostlarına arada jestler yapmayı unutmayın :)

KİTABIMI VERMEK İSTEMİYORUM DİYENLER İÇİN KİTAP SATIŞI

Kitap Dostum bünyesinde yeni başlayan kitap satışı hizmeti ile de kitaba erişebilir, özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Size özel önerilen kitaplar ile okuma zevkinize uygun kitaplar satın alabilirsiniz. Hızlı sepet özelliği ile kolayca kitaplarınızı sepette biriktirebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

KİTABA DAİR YÜZBİNLERCE PAYLAŞIM

Kitap Dostum uygulaması ile yazı, fotoğraf, kitap yorumu ve kitap alıntısı paylaşarak kitap dostlarına önerilerde bulunabilir; yapılmış yorumları ve alıntıları görerek kitap tavsiyeleri alarak, görmediğiniz yeni dünyalara adım atacak cesareti bulabilirsiniz. Yılları aşkın bir süredir hizmet veren Kitap Dostum'da sizler için birikmiş yüz binlerce kitap verisi sizleri bekliyor !

DİJİTAL KÜTÜPHANENİZİ OLUŞTURUN

" Kütüphanem " bölümünde kendi dijital kütüphanenizi oluşturabilirsiniz. Okuduğunuz kitaplar, okumak istediğiniz kitaplar ve takas etmek istediğiniz kitapları, 300.000'i aşkın kitap verisi arasından dilerseniz ismini aratarak, dilerseniz de kitabın barkodunu okutarak ekleyebilirsiniz. Okumak istediğiniz kitaplardan biri başka bir kullanıcı tarafından takas listesine eklendiğinde ya da Kitap Dostum Kütüphanesine eklendiğinde size gelecek bildirim sayesinde okumak istediğiniz kitaplara ücretsiz ulaşabilirsiniz.Aynı zamanda diğer kullanıcıların dijital kütüphanelerini ziyaret ederek takas talebinde bulunabilirsiniz. Kitap Dostum kullanıcılarına Türkiye’nin en büyük dijital kütüphanesini sunuyor.

PROFİLİNİZİ OLUŞTURUN

Kitap Dostum size tamamıyla kişiselleştirebileceğiniz bir profil sunuyor. Yaptığınız takaslara ve paylaşımlara göre verilen rütbeniz ile mükemmel bir profil oluşturarak kitap dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz !

KİTAP DÜNYASINA ERİŞ, KEŞFET

Kitap Dostum'da bulunan gelişmiş arama motoru ile Kitap Dostum'da ki 300.000'i aşkın kitap verisine, yayın evlerine, yazarlara, etiketlere ve kitap dostlarına kolayca ulaşabilirsin.

TOPLULUKLARA KATIL, TOPLULUK OLUŞTUR

Kitap Dostum toplulukları arasından ilgilendiğiniz topluluklara katılabilir ve topluluklarda paylaşım yaparak topluluklarda etkin olabilirsiniz. Ya da eğer istediğiniz topluluğu bulamazsanız kendiniz bir topluluk kurabilir, topluluğunuzu genişletebilir ve paylaşımlar ile topluluğunuzun aktifliğini arttırabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

kitap oku kitaplar kitapyurdu kitap kitab piyasa kita piyasalar oku

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet?
Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.
Keine Ratings für diese App ...

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.