Willkommen bei App Annie!
Hier finden Sie sämtliche Informationen über KPSS Güncel Bilgiler 2018 und Millionen weiterer Apps. Registrieren Sie sich kostenlos und erfahren Sie mehr über für Sie interessante Apps, über Ihre Konkurrenz und über die Entwicklungen in der App-Branche.

KPSS Güncel Bilgiler 2018

Publisher: dogrutercih yayinlari
Bewertung: Noch nicht bewertet
Preis: 0.99 USD
Kompatibilität: iPhone & iPad

App Ranking-Verlauf

Zeigen Sie den Ranking-Verlauf von KPSS Güncel Bilgiler 2018 in Deutschland an.
Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt KPSS Güncel Bilgiler 2018 im iOS App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von KPSS Güncel Bilgiler 2018 tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.
Download-Rang - iOS - Deutschland
Letzte WocheDiese Woche
Kein Rangdaten für die vergangene Woche
Die Daten für diese Woche sind nach der Registrierung kostenlos verfügbar.
So zeigen Sie die Daten für die aktuelle Woche bis zur vergangenen Stunde an.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

Melden Sie sich jetzt kostenlos an, um uneingeschränkten Zugriff auf Rankings, Rezensionen, Ratings, Keywords und mehr zu erhalten.

App-Beschreibung

Arkadaşlar merhaba,

Doğru tercih yayınları olarak dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak ve siz değerli öğrencilerimize katma değeri yüksek eğitim materyalleri sunmak amacı ile 2018 KPSS Güncel Bilgiler Kitabımızı mobil uygulama haline getirmiş bulunmaktayız.

Mobil uygulamamız içerik olarak basılı kitabımızın bire bir aynısıdır. Fakat teknolojinin vermiş olduğu nimetler ile daha interaktif ve daha kullanışlı hale getirilmiştir.

Mobil uygulamamız 4 ana kategori ve Favoriler bölümünden oluşmaktadır.

1. Resimler İle Güncel Haberler:
Türk ve dünya gündemini yakından ilgilendiren en güncel haberler bu kategoride resimleri ile birlikte bilgi kartları şeklinde düzenlenmiştir. Sırası ile bu kartlara çalışırken önemli gördüğünüz bilgileri favorilere ekleyebilirsiniz.

2. Genel Kültür Bilgi Kartları:
KPSS için olmazsa olmaz genel kültür bilgilerini, bu kategoride bulabilirsiniz. Sırası ile bu kartlara çalışırken önemli gördüğünüz bilgileri favorilere ekleyebilirsiniz.

3. Güncel Sorular:
En güncel bilgiler kendinizi denemeniz için deneme formatında uygulama içerisine eklenmiştir. Bu bölümde toplam 120 adet güncel soru bulunmaktadır.

4. 2018 ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ
2018 erken seçimi ile yürürlüğe girecek olan anayasa değişiklikleri tek tek maddeler halinde incelenmiştir. Koyu siyah renk ile yazılmış olanlar anayasadan çıkarılacak olan ifadeler, kırmızı olarak yazılan ise anayasaya eklenecek olan ifadelerdir.

ALİ KOÇ

Ostim OSB Mah. Turan Çiğdem Cad. NO:36/3 Ostim /Yenimahalle / ANKARA

NOT: “2018 GÜNCEL BİLGİLER” Mobil uygulaması,
ISBN: 978-605-2336-14-4 kodu ile koruma altına alınmıştır.
Bu uygulamanın içeriklerinin yayın ve satış hakları Doğru Tercih Yayınlarına aittir. Hangi amaçla olursa olsun yayıncı kuruluşun izni olmadan uygulamanın içeriklerinin tümü yada bölümlerinin, yazılım kodları ve algoritmalarının, tasarımının kopyalanması ve diğer mobil uygulama veya web sitelerinde yayınlanması yasaktır.

Yazılım desteği için,
m.kadircelikbas@gmail.com

bilgiler pusula koç kpss güncel

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet?
Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.