Erfolgreichste Apps

Search for any app

Prima Kulübü : Bebek Gelişimi

Publisher: P&G Productions
Preis: Gratis

App Ranking-Verlauf

Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Prima Kulübü : Bebek Gelişimi im Deutschland.

App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Prima Kulübü : Bebek Gelişimi tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

App Store-Optimierung

Ermitteln Sie perfekte Keywords für sämtliche Apps da draußen und finden Sie heraus, wie sich die Position einer App für die maßgeblichen Keywords im Laufe der Zeit verändert.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Sammeln Sie wichtiges Nutzer-Feedback, indem Sie App-Rezensionen und -Rankings analysieren. Suchen Sie nach Version, Land und Zeitraum, um Bugs aufzuspüren, Vorschläge umzusetzen und Ihre App zu verbessern.

Empfehlungen

Finden Sie heraus, wann und wo Apps in den unterschiedlichen App Stores an einem Tag, in einem Land, auf einem Gerät oder in einer Kategorie gelistet waren.

App-Beschreibung

"Sevgili anne ve babalar, Prima Kulübü’nü keşfetmeye ne dersiniz?

Prima Kulübü anne ve babalara özel fırsatlar sunan, bebek beslenmesi, bebek bakımı, bebek gelişimi, bebek uyku düzeni ve gebelik takibi odaklı, hamilelik sürecinde ihtiyacınız olabilecek ipuçları sunan ve ödüller kazandıran bir mobil uygulamadır.

Prima Kulübü’ndeki beslenme günlüğü ve hafta hafta gebelik takvimi ile hamileliğinizi takip edin, yenidoğan miniğinizi hangi meme ile ne kadar emzirdiğinizi, biberon ve katı mama miktarına kadar tüm bebek beslenme bilgilerinizi kaydedin; kısa anketlerimiz ile sürpriz puanlar kazanarak ücretsiz ürünler alın ve uzman içeriklerimizle bu heyecanlı yolculukta gebelik, doğum, bebek gelişimi ve annelik ile ilgili ipuçları edinin.

Prima Kulübü’nde Prima alışverişlerinizi puanlara dönüştürerek ödül havuzundaki ödüllerde dilediğinizi seçin! Nasıl mı? Çok kolay, Prima fişlerinizi taratarak uygulamaya yükleyin ve fişler puanlara dönüşsün!

Prima Kulübü Ödül Havuzu’nda neler mi var?

ALO, Ariel, Braun, Fairy, Febreze, Head & Shoulders, İpana, Gillette, Oral-B, Orkid, Pantene ve tabii ki Prima’dan, yani tüm P&G markalarından indirimler ve ödüller; Trendyol, eBebek, Hepsiburada ve Joker gibi e-ticaret platformlarında kullanabileceğiniz P&G indirimleri; ayrıca iş birliği içinde olduğumuz anne ve babaların en çok sevdiği bebek markalarından, çocuk eğitim platformlarından ve sağlık kuruluşlarından indirimler kazanın!

Hem bebeğiniz hem sizin için, doktorlarla iş birliği içinde hazırladığımız yüzlerce makaleye ek olarak, bebeğinizin emzirme, uyku ve boy-kilo takvimini takip edin ve yaptığınız Prima alışverişlerinizi puanlara dönüştürerek ödül kazanmaya başlayın!

Prima Kulübü’nü şimdi indirin, fırsatları kaçırmayın. "

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet? Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Erfahren Sie, was Benutzer von Prima Kulübü : Bebek Gelişimi halten, indem Sie die Rezensionen lesen und die Bewertungen anzeigen.

0

0 Bewertungen

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.