Erfolgreichste Apps

Search for any app

TRT İzle

Publisher: Turkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
Preis: Gratis
Bewertung:
Kompatibilität: iPhone & iPad

App Ranking-Verlauf

Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt TRT İzle im Deutschland.

App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von TRT İzle tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

App Store-Optimierung

Ermitteln Sie perfekte Keywords für sämtliche Apps da draußen und finden Sie heraus, wie sich die Position einer App für die maßgeblichen Keywords im Laufe der Zeit verändert.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Sammeln Sie wichtiges Nutzer-Feedback, indem Sie App-Rezensionen und -Rankings analysieren. Suchen Sie nach Version, Land und Zeitraum, um Bugs aufzuspüren, Vorschläge umzusetzen und Ihre App zu verbessern.

Empfehlungen

Finden Sie heraus, wann und wo Apps in den unterschiedlichen App Stores an einem Tag, in einem Land, auf einem Gerät oder in einer Kategorie gelistet waren.

App-Beschreibung

TRT İzle ile keyfince izlemeye hazır mısın?

• Yüzlerce özel yapım film, dizi, program ve belgesel sadece TRT İzle’de!
• Kaldığın yerden devam et özelliği ile farklı cihazlar arasında geçiş yaparak hiçbir şeyi yarım bırakma!
• Sevdiğin programları listene ekle, yeni bölümler çıkınca ilk sen izle!
• TRT’nin tüm televizyon ve radyo kanallarını, dilediğin cihazdan canlı olarak takip et!
• İstersen akıllı telefon veya televizyonundan, istersen www.trtizle.com adresinden... Sen nereden istersen oradan izle!

Tutunamayanlar, Kalk Gidelim, Payitaht Abdülhamid, Benim Adım Melek ve Şampiyon gibi TRT 1’in yeni sezon dizilerinin yanında Yeşil Deniz, Halka, Leyla ile Mecnun ve Diriliş Ertuğrul gibi sevilen diziler de bu platformda seni bekliyor.

Maceraseverler için Savaşın Efsaneleri, Aile Olmak, Su Savaşları ve Hastane İstanbul: Korona’nın aralarında bulunduğu TRT Belgesel’in yeni yayın dönemine ait yapımlar da burada!

Türkiye’nin kültür ve sanat markası TRT 2’nin sevilen yapımları, TRT Müzik’in eğlenceli programları, TRT ortak yapım filmleri başta olmak yüzlerce içeriğe anında ulaş!

Nostalji sevenleri de unutmadık! Yedi Numara, Yeditepe İstanbul ve Ferhunde Hanım ile Kızları gibi tekrar tekrar izlediğin efsane dizilere ve TRT’nin hazine değerindeki arşiv içeriklerine de anında erişebilirsin.

Rafadan Tayfa, Aslan ve Canım Kardeşim gibi en sevilen çizgi filmler ve Türkiye’nin güvenilir çocuk kanalı TRT Çocuk’un birbirinden sevimli ve kaliteli yapımları da burada!

Ayrıca TRT İzle ile TRT EBA TV’deki uzaktan eğitim derslerini de canlı olarak takip edebilir, kaçırdığın dersleri hemen izleyebilirsin.

Gizlilik politikası: https://www.trtizle.com/gizlilik-politikasi

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet? Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Erfahren Sie, was Benutzer von TRT İzle halten, indem Sie die Rezensionen lesen und die Bewertungen anzeigen.

4.1

1068 Bewertungen

TRT Diyanet

Buraya TRT Diyanet proğramını’ da koymanızı rica ediyoruz.

27 Sep 2020

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.