Erfolgreichste Apps

Search for any app

TRT İzle: Dizi, Film, Canlı TV

Publisher: Turkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
Preis: Gratis
Bewertung:

App Ranking-Verlauf

Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt TRT İzle: Dizi, Film, Canlı TV im Deutschland.

App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von TRT İzle: Dizi, Film, Canlı TV tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

App Store-Optimierung

Ermitteln Sie perfekte Keywords für sämtliche Apps da draußen und finden Sie heraus, wie sich die Position einer App für die maßgeblichen Keywords im Laufe der Zeit verändert.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Sammeln Sie wichtiges Nutzer-Feedback, indem Sie App-Rezensionen und -Rankings analysieren. Suchen Sie nach Version, Land und Zeitraum, um Bugs aufzuspüren, Vorschläge umzusetzen und Ihre App zu verbessern.

Empfehlungen

Finden Sie heraus, wann und wo Apps in den unterschiedlichen App Stores an einem Tag, in einem Land, auf einem Gerät oder in einer Kategorie gelistet waren.

App-Beschreibung

Ücretsiz izleyebileceğin yüzlerce dizi, film, belgesel, çocuk ve arşiv içeriği TRT İzle'de! İstediğin an, istediğin yerde. Keyfince izle!

İstediğin kalitede, ücretsiz, reklamsız, istediğin yerde ve istediğin cihazda, kaldığın yerden devam et özelliği ile hiçbir şeyi yarım bırakma!

İster bilgisayardan, ister televizyondan, ister tablet veya telefondan, sevdiğin programları listene ekle, yeni bölümler çıkınca ilk sen izle!

TRT 1, TRT 2, TRT Belgesel, TRT Müzik, TRT Çocuk, TRT Spor, TRT Spor Yıldız, TRT Haber, TRT Avaz, TRT Türk, TRT Kurdî, TRT World ve TRT Arabi’nin canlı yayınları senin için tek bir yerde!

Canlı yayın izlemek istemiyor musun? Yüzlerce dizi, program, film ve belgesel seni bekliyor!
Masumlar Apartmanı, Teşkilat, Alparslan: Büyük Selçuklu, Gönül Dağı, Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı, Kıbrıs: Zafere Doğru, Seksenler ve Tozkoparan İskender gibi TRT'nin çok sevilen yeni dizileri burada!

Tekrar tekrar izlemeye doyamadığımız yerli dizilerden Leyla İle Mecnun, Diriliş Ertuğrul, Beni Böyle Sev, Elimi Bırakma, Sakarya Fırat ve çok daha fazlası seni bekliyor!

Tabii nostalji sevenleri de unutmadık! Yedi Numara, Çiçek Taksi, Yeditepe İstanbul, Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu, Çalıkuşu gibi efsane dizilere ve TRT'nin zengin arşivinden içeriklere de anında erişebilirsin.

Savaşın Efsaneleri, Ulak, Tarihin Efsaneleri, Evliya Çelebi gibi insana, doğaya ve hayata dair belgeseller; Yılmaz Erdoğan ile Öğrence, Hülya Koçyiğit ile Film Gibi Hayatlar, Pazar Gecesi Konseri, Mazhar Alanson İle gibi TRT’nin gözde program, belgesel ve söyleşileri de burada!

Türkiye'nin en güvenilir çocuk kanalı TRT Çocuk'un birbirinden sevimli ve kaliteli çizgi filmleri de burada! Rafadan Tayfa, Keloğlan, Doru, Pırıl, Niloya gibi çocukların göz bebeği çizgi filmler yeni bölümleriyle TRT İzle’de!

Haydi ne duruyorsun? Hemen TRT İzle'yi indir ve binlerce içeriği keyfince izlemeye başla!

Gizlilik politikası: https://www.trtizle.com/gizlilik-politikasi

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet? Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Erfahren Sie, was Benutzer von TRT İzle: Dizi, Film, Canlı TV halten, indem Sie die Rezensionen lesen und die Bewertungen anzeigen.

4

1109 Bewertungen

wird gelöscht!! çöp

şimdiye kadar problemsiz baktım şimdi üyelik istiyor ve bu devlet kanalı !! siliyorum hemen. das ist lächerlich, bis jetzt ohne Probleme gehabt und plötzlich muss ich mich registrieren !! jetzt wird wieder gelöscht.

11 Nov 2021

Güzel uygulama ama

Uygulama güzel ama TRT Sporu izleyemiyorum hiç açılmadı da

08 Sep 2021

TRT Canlı Futbol Maçları

Tam bir ayrımcılık ve gelde sinir yada gıcık olma. Yanı Türkiye’de bulunmuyoruz diye siyah ekran. Çok mükemmel ve 1 yıldız fazla bike, daha doğrusu-5 yıldız olması gerekiyor.Yanı bu App ne için yapıldı acaba merak ediyorum. Yurtdışından takımıza destek verelim dedik ve karşılığında 3’ün birini aldık…

15 Nov 2021

Çok kötü

Böyle bir uygulama yok indir geri sil bir şeye yaramaz gakkkk

10 Okt 2021

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.