Erfolgreichste Apps

Search for any app

Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko

Publisher: Neogenia s.r.o.
Preis: Gratis
Bewertung:
Kompatibilität: iPhone & iPad

App Ranking-Verlauf

Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko im Tschechien.

App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

App Store-Optimierung

Ermitteln Sie perfekte Keywords für sämtliche Apps da draußen und finden Sie heraus, wie sich die Position einer App für die maßgeblichen Keywords im Laufe der Zeit verändert.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Sammeln Sie wichtiges Nutzer-Feedback, indem Sie App-Rezensionen und -Rankings analysieren. Suchen Sie nach Version, Land und Zeitraum, um Bugs aufzuspüren, Vorschläge umzusetzen und Ihre App zu verbessern.

Empfehlungen

Finden Sie heraus, wann und wo Apps in den unterschiedlichen App Stores an einem Tag, in einem Land, auf einem Gerät oder in einer Kategorie gelistet waren.

App-Beschreibung

Aplikace Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko je moderní a vylepšená verze aplikace Mobilního Rozhlasu. Hlavní cíl aplikace je zlepšovat životy lidí v ČR díky efektivní komunikaci se samosprávami. Je součástí nejpropracovanější SMART komunikační platformy v ČR, prostřednictvím které každý den komunikují stovky měst a obcí se stovkami tisíc lidí po celém Česku.

Proč se vyplatí mít tuto aplikaci vždy při ruce? Kromě toho, že vám zjednoduší přístup k důležitým informacím z měst a obcí, můžete i vy pomáhat svému okolí. A co víc, v případě nouze pomůže také ona vám!

Hlavní funkce aplikace:

• Zvířecí detektiv - Zatoulaný domácí mazlíček? Aplikace aktivuje komunitu registrovaných pejskařů, která pomůže mazlíčka najít.

• Pohřešovaní lidé - Každý rok se v ČR pohřešují tisíce lidí. S naší aplikací si můžeme navzájem pomoci s pátráním po blízké osobě.

• Ztráty a nálezy - Ztracená peněženka nebo ukradené auto? Nahlaste událost přes aplikaci a zvyšte šanci na vrácení majetku.

• Nahlašování podnětů - Prostřednictvím aplikace můžete jednoduše upozornit samosprávy na vznikající černé skládky, poničené lavičky, rozbité osvětlení nebo třeba výmoly v silnici.

• Informace z měst a obcí - Odebírejte novinky ze všech samospráv, které vás zajímají. Ať už jde o aktuality, informace z úřední desky nebo tipy na kulturní akce či výlety.

Objevte všechny užitečné funkce aplikace a pojďte s námi zlepšovat Česko! :)

Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko zastřešuje aplikace Mobilní Rozhlas, ZmapujTo, Lepší místo a spolupracuje s iniciativou Ukliďme Česko.

"Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life"

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet? Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Erfahren Sie, was Benutzer von Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko halten, indem Sie die Rezensionen lesen und die Bewertungen anzeigen.

4.1

158 Bewertungen

Bez registrace je aplikace nepoužitelná

Bez registrace (a nevím proč někomu dávat telefonní číslo nebo fb účet) si nejde v aplikaci filtrovat zprávy od konkrétní obce. Feed za celou republiku je k ničemu.

11 Sep 2020

Bugy

Dobrý den, víte o tom, že nelze nahrávat fotodokumentace a tím pádem ani hlásit věci a např. podněty občanů? Chystáte opravu? Děkuji

30 Sep 2020

SMS registrar

je možná jen s mobilním číslem českého operátora (+420...), přesto, že zadat lze i číslo s jinou predvolbou - pal ovšem žádná SMS s kódem nepřijde...

14 Sep 2020

Nefunkční fotky

1) Nelze přidat foto z úložiště.2) vyhledávání adres má bílé písmo na bílém pozadí

16 Okt 2020

Vynikající aplikace

Vynikající aplikace.

31 Aug 2020

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.