Willkommen bei App Annie!
Hier finden Sie sämtliche Informationen über Dzienniczek+ und Millionen weiterer Apps. Registrieren Sie sich kostenlos und erfahren Sie mehr über für Sie interessante Apps, über Ihre Konkurrenz und über die Entwicklungen in der App-Branche.

Dzienniczek+

Bewertung: Noch nicht bewertet
Preis: Gratis

App Ranking-Verlauf

Zeigen Sie den Ranking-Verlauf von Dzienniczek+ in Vereinigte Staaten an.
Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Dzienniczek+ im Windows Store App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Dzienniczek+ tagesgenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.
Download-Rang - Windows Store - Vereinigte Staaten
Letzte WocheDiese Woche
Kein Rangdaten für die vergangene Woche
Die Daten für diese Woche sind nach der Registrierung kostenlos verfügbar.
So zeigen Sie die Daten für die aktuelle Woche bis zur vergangenen Stunde an.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

Melden Sie sich jetzt kostenlos an, um uneingeschränkten Zugriff auf Rankings, Rezensionen, Ratings, Keywords und mehr zu erhalten.

App-Beschreibung

Dzienniczek+ to aplikacja dedykowana RODZICOM i UCZNIOM korzystającym z dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+. Przeznaczona jest do pracy na tabletach i komputerach stacjonarnych.

Aplikacja wyświetla informacje odnoszące się wyłącznie do bieżącego semestru.

E-dziennik to już codzienność w wielu szkołach. Posługują się nim także rodzice i uczniowie. Aby szybciej dotrzeć do informacji o bieżących ocenach czy frekwencji warto korzystać z dzienniczka elektronicznego - aplikacji Dzienniczek+, która jest uzupełnieniem e-dziennika systemu UONET+.

Dzienniczek nie jest pełnym odzwierciedleniem systemu UONET+, stanowi źródło bieżących informacji o ocenach, frekwencji czy uwagach dotyczących dziecka.

Dla ucznia aplikacja jest źródłem informacji o sprawdzianach czy zadaniach domowych. W planie rozwoju aplikacji są takie funkcje jak kontakt ze szkołą czy powiadomienia typu push. Pojawi się także zakładka informująca o nieprzeczytanych treściach.

Z aplikacji można korzystać na komputerach stacjonarnych i na tabletach- również w przypadku braku zasięgu i połączenia z Internetem. Gdy tylko tablet znajdzie się ponownie w zasięgu sieci dane są synchronizowane z systemem uczniowskim UONET+.

Aplikacje mobilne otwierają przed rodzicami i uczniami nowe możliwości, usprawniając wykorzystywany w coraz większej liczbie placówek dziennik elektroniczny, ułatwiający komunikację na linii szkoła - rodzice i uczniowie.

W celu zapewnienia sprawnej obsługi zgłoszeń, uwagi dotyczące działania aplikacji prosimy kierować na adres: cok@vulcan.edu.pl.

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.