Willkommen bei App Annie!
Hier finden Sie sämtliche Informationen über Rozmówki turystyczne und Millionen weiterer Apps. Registrieren Sie sich kostenlos und erfahren Sie mehr über für Sie interessante Apps, über Ihre Konkurrenz und über die Entwicklungen in der App-Branche.

Rozmówki turystyczne

Publisher: Euvit, s.r.o.
Bewertung: Noch nicht bewertet
Preis: Gratis mit In-App-Käufen

App Ranking-Verlauf

Zeigen Sie den Ranking-Verlauf von Rozmówki turystyczne in Vereinigte Staaten an.
Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Rozmówki turystyczne im Windows Store App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Rozmówki turystyczne tagesgenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.
Download-Rang - Windows Store - Vereinigte Staaten
Letzte WocheDiese Woche
Kein Rangdaten für die vergangene Woche
Die Daten für diese Woche sind nach der Registrierung kostenlos verfügbar.
So zeigen Sie die Daten für die aktuelle Woche bis zur vergangenen Stunde an.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

Melden Sie sich jetzt kostenlos an, um uneingeschränkten Zugriff auf Rankings, Rezensionen, Ratings, Keywords und mehr zu erhalten.

App-Beschreibung

Rozmówki turystyczne - przewodnik językowy do całego świata

Aplikacja jest dostępna ZA DARMO na Windows Store. Po jej pobraniu do urządzenia i włączeniu, od razu dostępna jest zawartość tekstowa całej aplikacji, i to w pełnym zakresie. Nagrania dźwiękowe są przedmiotem zakupu.

Wyjeżdżacie za granicę na urlop lub w podróż służbową i nie znacie języka kraju, do którego jedziecie? Obcujecie z nieznanym środowiskiem, jednakże musicie wykonywać codzienne czynności, np: pójść na zakupy, zjeść posiłek w restauracji, znaleźć nocleg, wypożyczyć samochód lub wieczorem iść do jakiegoś lokalu. Właśnie dlatego Rozmówki turystyczne są nieodzownym pomocnikiem we wszystkich krajach, których językami nie władacie. W dodatku lokalnym mieszkańcom sprawi dużą przyjemność, jeśli chociaż postaracie się konwersować z nimi w ich rodzimym języku.

Komunikacja w języku angielskim przebiega prawie w 89 krajach, w języku niemieckim w 10 a we włoskim prawie w 7. Rozmówki turystyczne pomogą Wam porozumieć się w każdym zakątku świata.

Kompletna kolekcja Rozmówek turystycznych, która zawiera 22 języki, umożliwi Wam komunikację w przybliżeniu w 215 krajach (Więcej informacji na http://www.smart-phrase.com/zastosowanie-turystyczny-rozmowki-panstwa). Nie potrzebujecie już żadnych poradników turystycznych ani słowników.

Każda rozmówka jest rodzielona na 31 tematów najbardziej przydatnych jak w podróży, tak i w bieżącym życiu. (np. powitania i przestawianie się, pogoda, komunikacja publiczna, wyżywienie, zakwaterowanie, bank).

Pojedyńcze tematy zawierają zdania (frazy lub słówka), które przygotowali rodzimi użytkownicy języka. Zakres tematów przedstawia najczęstsze sytuacje, z którymi możecie się spotkać w podróży. Te zdania możecie nie tylko przeczytać, ale przede wszystkim ich posłuchać, a jednoczesne ćwiczenie artykulacji stanie się dla Was zabawą. Jeśli jednak nie odważycie się mówić, wystarczy odtworzyć zdania na głos i aplikacja będzie mówiła za Was.

Po zakupie poszczególnych języków lub cenowo bardziej przystępnych całych kompletów, znajdziesz frazy przygotowane do pobrania na swoje urządzenie. Nie musicie być online - frazy są w każdej chwili do Waszej dyspozycji. Pojedyńcze rozmówki czasami się od siebie różnią, ponieważ odzwierciedlają cechy charakterystyczne dla danego kraju (geograficzne, gastronimiczne, kulturowe itd.).

We wszystkich językach znajdziecie 31 tematów:
* WYRAZY OGÓLNE
* POZDROWIENIA I FORMY PRZEDSTAWIANIA SIĘ
* OGÓLNE PYTANIA
* АNTONIMY
* HOTEL, ZAKWATEROWANIE
* RESTAURACJA
* ŚNIADANIE
* PRZEKĄSKI
* ZUPY
* MIĘSO
* RYBY I OWOCE MORZA
* DODATKI
* JARZYNY/ SAŁATKI
* OWOCE I CIASTKA
* NAPOJE
* SKARGI
* PODRÓŻ POCIĄGIEM
* PODRÓŻ SAMOLOTEM
* PODRÓŻ STATKIEM
* CPODRÓŻOWANIE ŚRODKAMI KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
* TAKSÓWKI
* WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW
* ZWIEDZANIE ZABYTKÓW
* ROZRYWKA I KULTURA
* SKLEPY I USŁUGI
* BANK
* POCZTA
* TELEFON
* DATA, CZAS I POGODA
* LICZBY
* POGOTOWIE RATUNKOWE

Każde Rozmówki turystyczne zawierają w przybliżeniu:
* 600 zdań (zależy od konkretnego językowego zestawu)
* 30 minut nagrań
* 770 unikatowych słów (leksyka)

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.