Bozbu Chat

Publisher: Bozbu
Rating:
Price: Free with In App Purchases

App Rank History

Check out the download rank history for Bozbu Chat in United States.
Rank History shows how popular Bozbu Chat is in the Google Play app store, and how that’s changed over time. You can track the performance of Bozbu Chat of every day across different countries, categories and devices.
Download Rank - Google Play - United States
Last WeekThis Week
No rank data for last week
This weeks data is available for free after registration.
To see this weeks data up to the last hour.

Discover More After Free Registration!

Sign up for free and get unlimited access to rankings, reviews, ratings, keywords and more.

App Description

Yalnız mı kaldınız? Yeni arkadaşlar edinmek mi istiyorsunuz? Ya da yeni bir aşk hayatı heyecanına katılmak mı istiyorsunuz? İşte o zaman Bozbu tam size göre!

İster kadın olun, isterseniz de erkek. Aradığınız ilişkiyi Bozbu ile bulabilirsiniz. Canlı sohbet odalarındaki düzeyli samimiyet ortamı sizi sanki yıllardır tanıştığınız insanlarla sohbet ediyormuşcasına keyif verecektir.

Tanışma, buluşma, flört, aşk gibi farklı deneyimler arıyorsanız Bozbu tüm bu ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmıştır.

Uygulamamızda 5 farklı kanal bulunmaktadır. İstediğiniz kanala gidip yeni insanlarla tanışabilir, farklı insanlarla sohbet etmenin verdiği o dayanılmaz hazzı yaşayabilirsiniz.

Üyelik sistemi ile üye olabilir, misafir girişi yapabilir, uygulamayı ücretsiz kullanabillir hatta VIP üyelik satın alabilirsiniz.

VIP üyelik ile diğer kullanıcılara özel mesaj gönderebilir, renkli rumuza sahip olabilir ve sesli konuşma özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Online kullanıcılar bölümünde sistemde o an için online olan kullanıcıları görebillir, istediğiniz kişiyle sohbet etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Sohbet odamızda gerek geveze, gerekse de suskun - farklı tarzdan, farklı kültürlerden onlarca farklı kullanıcı vardır. Herkesin hayatını keşfetmek, onlarla aynı dili konuşabilmek eminiz ki size çok iyi gelecek!

Eğer siz de düzeyli, samimi ve kaliteli bir sohbet ortamı arıyorsanız. Üstelik bu ortama tek tuşla ulaşacak bir uygulama arıyorsanız. Hemen Bozbu’yu indirin ve sohbet etmenin tadını çıkarın.

heyyo fatch pokechat

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app?
The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of Bozbu Chat by reading the reviews and checking the rating.
4.5
1,082 ratings

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.