Top Apps

Search for any app

Čtenářský metr

Publisher: devx s.r.o.
Price: Free
Rating:

App Rank History

Check out the download rank history for Čtenářský metr in Czech Republic.

Rank History shows how popular Čtenářský metr is in the Google Play, and how that’s changed over time. You can track the performance of Čtenářský metr every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

Nabídka těch nejlepších knih, které tě opravdu budou bavit. V aplikaci nalezneš více než 300 knih, které jsme pro Tebe pečlivě vybrali. Na začátku se tě aplikace zeptá na to jaké knihy čteš rád a jaký je tvůj věk. Na základě toho pro tebe vybereme jen takové knihy, o kterých si myslíme, že tě opravdu budou bavit!

Aplikace vznikla ve spolupráci s Knihovnou Třinec a Městem Třinec.

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of Čtenářský metr by reading the reviews and checking the rating.

4.7

12 ratings

Aplikaci nám doporučila paní učitelka. A aplikace se mi líbí.

Nov 02, 2020

Aplikace vypadá dobře, navrhované knihy taky. Ale uvítala bych možnost zadat víc uživatelů různého věku.

Oct 26, 2020

Aplikace se mi velice líbí, ale mohla by být rozšířena nabídka žánrů o náboženství, když už tam je i problematika LGBT....

Oct 20, 2020

Aplikaci můžu vřele doporučit. Pokud nevíte co zrovna číst, je to skvělá volba. Jen bych tam přidal možnost knihy komentovat, ale chápu, že aplikace teprve začíná.

Nov 06, 2020

Seznam doporučených knih od knihovníků dle věku, pohlaví, žánru... co více si přát, když hledáte další knihu k přečtení pro (nejen své) děti. Aplikace je pěkná a hlavně jednoduchá. Určitě doporučují!!!

Nov 17, 2020

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.