Top Apps

Search for any app

BluTV

Publisher: BluTV
Price: Free

App Rank History

Check out the download rank history for BluTV in United States.

Rank History shows how popular BluTV is in the Google Play, and how that’s changed over time. You can track the performance of BluTV every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

BluTV, istediğin zaman, istediğin yerde yüzlerce dizi, film ve belgeseli izlemeni sağlayan, canlı yayın kanallarıyla televizyon keyfini sonuna kadar yaşamana olanak veren reklamsız ve taahhütsüz bir internet televizyonudur.

- BluTV özel yapımları ve yalnızca BluTV'de bulabileceğin yabancı içerikler burada!
- Reklamsız içerikler, maksimum TV keyfi!
- Dilediğin zaman iptal etmek sadece bir tık uzağında.
- Telefon, tablet, bilgisayar ve akıllı televizyondan izleme özgürlüğü.
- Yarım kalan içerikler kaldığın yerden devam et özelliği ile her zaman kullanıma hazır.
- 100'lerce film, dizi, belgesel ve en çok izlediğin canlı yayın kanalları burada!

Bozkır, Bartu Ben, Masum ve Yaşamayanlar gibi BluTV yapımı olan özgün dizilerin yanında The Walking Dead ve The Handmaid's Tale gibi seçkin yabancı içerikler yalnızca bu platformda izlemen için seni bekliyor.

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of BluTV by reading the reviews and checking the rating.

0

0 ratings

Daha çok yabancı filmler gelmeli

Jan 18, 2022

Filmleri resmen izleyemiyorum, 4-5 saniye sonra medya kaynağına ulaşılmıyor. Hiç bir işe yaramıyor bu app. Telefonla hiçbir şekilde ne web'den, ne de app'den izlemeye izin vermiyorsunz!!!

Jan 05, 2022

Hiç bir şey izleyemiyorum. Hangi içeriye tıklasam "bu içeriyi izlemek için aktif bir üyeliyiniz olması gerekiyor" yazısı geliyor ona da tıklayınca üyeliyiniz aktifdir diyor amma yinede izleyemiyorum. Kısır döngüye girdi. Birde Blutv üyeliyini Handmaid's tale dizisini izlemek için aldım amma aramalar…

Jan 13, 2022

Uygulama bozuk

Jan 08, 2022

Sakın üye olma gafletine düşmeyin tamamen rezalet bir platform. Sadece game of thrones için üye oldum bir aylık, dizi bitti artık siksen durmam burda. Kaldığın yerden devam edemiyorsun, sürekli takılıyor video ve arayüz berbat. Ha içeriklerin rezaletliğinden bahsetmiyorum bile. Börü ne amk börü! İşt…

Jan 02, 2022

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.