Top Apps

Search for any app

Vyhláška 50

Publisher: Tomas Kornelly
Price: Free
Rating:

App Rank History

Check out the download rank history for Vyhláška 50 in United States.

Rank History shows how popular Vyhláška 50 is in the Google Play, and how that’s changed over time. You can track the performance of Vyhláška 50 every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

Tato aplikace je určena pro všechny nové i stávájící pracovníky v elektronice. Slouží k přípravě pro písemnou část zkoušky, za účelem získání osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice pro §5, §6, §7, §8 a §11 vyhlášky ČÚBP a ČBÚ č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice v objektech třídy A, bez nebezpečí výbuchu do 1000V AC a 1500 V DC v souladu s §14 této vyhlášky.

Lze si zvolit test dle paragrafu, nebo cvičení, kdy jsou ke všem otázkám k dispozici vysvětlení v podobě citací z použitých norem. Tyto citace jsou publikovány se svolením centra České agentury pro standardizaci.

Otázky v aplikaci jsou průběžně aktualizovány a doplňovány. Pokud máte zájem o doplnění dalších otázek, pošlete je prosím e-mailem.

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of Vyhláška 50 by reading the reviews and checking the rating.

4.4

55 ratings

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.