Top Apps

Search for any app

Migros Hemen

Publisher: Migros
Price: Free
Rating:

App Rank History

Check out the download rank history for Migros Hemen in United States.

Rank History shows how popular Migros Hemen is in the Google Play, and how that’s changed over time. You can track the performance of Migros Hemen every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

Migros Hemen yenilendi! Alışveriş deneyimini daha keyifli, daha kolay ve daha hızlı hale getirmek istedik. Yepyeni bir deneyim, özel kampanyalar, yüzlerce üründe fiyat avantajı ve indirimler, siparişini anlık takip edebilme özelliği yenilenen uygulamamızda seni bekliyor.

Günlük koşuşturmalar içinde hayatını bir nebze kolaylaştırmak için çalışıyoruz ve market alışverişine dair ihtiyacın olan ne varsa 30 dk içinde kapına getiriyoruz, üstelik Migros güvencesi ve fiyatlarıyla.
Meyve sebzenin en tazesinden et ve şarküterinin en kalitelisine, deterjandan, bebek bezine binlerce ürünü Migros Hemen’de bulabilirsin.

Siparişini anlık olarak takip edip harita üzerinden izleyebileceğin yeni ekranlarımızda tahmini teslimat süresini de bulabilirsin.

Kapıda ödemeyle vakit kaybetmeyeyim, her şeyim dijital olsun dersen, kartını kaydederek tek tıkla ödeme özelliğini kullanabilirsin ya da kredi kartın ile ödeme yapabilirsin.
Konumuna özel hizmet saatleriyle Migros Hemen şimdilik; İstanbul, Ankara ve İzmir’de. Çok yakında tüm şehirlerde olacak!

444 10 44 numaralı müşteri hizmetlerinden bize tüm soru, dilek ve şikayetlerini iletebilirsin.

Yenilenen Migros Hemen’le tanışmak için hemen uygulamayı indir!

Kapıda ödemeyle vakit kaybetmeyeyim, her şeyim dijital olsun dersen, kartını kaydederek tek tıkla ödeme özelliği de Migros Hemen’de.

Konumuna özel hizmet saatleriyle Migros Hemen şimdilik; İstanbul, Ankara ve İzmir’de. Çok yakında tüm şehirlerde!

444 10 44 numaralı müşteri hizmetlerinden bize tüm soru, dilek ve şikayetlerini iletebilirsin.

Sen de hemen indir, Migros Hemen’le hayatını kolaylaştır!

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of Migros Hemen by reading the reviews and checking the rating.

4.4

4849 ratings

"Hemen" kelimesi kullanmak aldatıcı bence. Hızlı değil ama olsun, büyük sıkıntı gösterilen teslimat süresi aşmak (bunu örtmek için sipariş verdiğiniz zaman göstermiyor). Sipariş verirken belli bir süre belirtiyor da her sipariş verdiğimde bahane çıkıyor (motor bozuldu, sıralı teslimat yapıyoruz bir saat daha sürecek, vs.). Müşterinin hakkı var, ne kadar anlayışlı olsa da belli bir servis kalitesi bekliyor. Müşteriyle hitap ederken tekil isim kullanmak saygısız kalıyor bence. Paranızı hak edin...

Oct 23, 2020

Migros kalitesi her zamanki gibi.... tesekkürler tüm emek veren arkadaslara

Oct 21, 2020

Mükemmel hızlı

Oct 21, 2020

Love it. Doing Grocery has never been more convenient.

Oct 21, 2020

Sipariş gelmediği halde, teslim edildi diye isaretlendi. Bir saat olmak uzere halen elime yetişmedi. Musteri hizmetleri on dakkaya gelecekmis, kurye yakında dedi o da gelmedi. Hic düzgün bir hizmet değil. Migrosa yakışmıyor, yazık.

Oct 26, 2020

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.