Top Apps

Search for any app

Sağlıkçıyız Biz

Publisher: SBC COMPANY
Price: Free
Rating:

App Rank History

Check out the download rank history for Sağlıkçıyız Biz in United States.

Rank History shows how popular Sağlıkçıyız Biz is in the Google Play, and how that’s changed over time. You can track the performance of Sağlıkçıyız Biz every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

Mobil uygulamamızda Sağlık sektörü ile ilgili tüm haberleri takip edebilir, alanında uzman meslektaşlarımızın yazılarını okuyabilir, istediğiniz ilacın etken maddelerini ve endikasyon, kontraendikasyon, yan etkileri gibi işlevlerini öğrenebilirsiniz.
Uygulamaya üye olduktan sonra sizi bir sosyal medya alanı karşılıyor. Burası bildiğiniz sosyal medyalardan farksız. Üyeler birbirlerini arkadaş ekleyebiliyor ve mesajlaşabiliyor. Görsel veya yazı paylaşımı yapabiliyor ve yaptığı paylaşımlar tüm üyeler tarafından görünebiliyor. Bunun asıl amacı aslında bir aile yapısı oluşturmak. Bilirsiniz aile arasında yaşananlar yine aile arasında kalır dışarıya yansıtılmaz. Bizler neden yansıtıyoruz. Sağlıkçılar arasında çıkan bir sorunu gelin kendi sosyal medya ağımızda ailemizin içinde, dışarıya yansıtmadan halledelim. Hep birlikte tartışalım ve hep birlikte bir çözüm yolu bulalım. Gerekirse sesimizi burada toplanıp istediğimiz yere tek ve güçlü bir ses olarak duyuralım. Bununla sınırlı mı? Değil. Saglikciyizbiz aynı zamanda bir seri iş ilanı yayıncısı. Üye girişi yaptıktan sonra uygulama üzerinden kendi bölümünüze göre iş ilanlarını bulabilir ve işverenlere ulaşıp başvuru yapabilirsiniz.

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of Sağlıkçıyız Biz by reading the reviews and checking the rating.

4.1

74 ratings

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.