Top Apps

Search for any app

Logopedie, R záměna za D, licence pro 1 uživatele

Publisher: PMQ SOFTWARE
Price: 4.57 USD
Rating:

App Rank History

Check out the download rank history for Logopedie, R záměna za D, licence pro 1 uživatele in United States.

Rank History shows how popular Logopedie, R záměna za D, licence pro 1 uživatele is in the Google Play, and how that’s changed over time. You can track the performance of Logopedie, R záměna za D, licence pro 1 uživatele every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

www.logopedie-aplikace.cz
Aplikace obsahuje jednotlivé lekce, ve kterých si děti mohou hlásky procvičovat. Cvičení slouží k upevnění správné výslovnosti hlásek ve slovech na začátku, uprostřed a na konci slov. Všechna cvičení slouží k tzv. fixaci hlásek ve slovech.
Pro výuku hlásky R jsme připravili nejen slova k upevnění, ale také cvičení, ve kterých se děti hlásku R teprve učí. V tomto cvičení si děti mohou procvičovat metodu, ve které se ve slabikách a slovech používá místo hlásky R hláska D.

V aplikaci Logopedie najdete několik různých cvičení.
V prvním cvičení si děti osvojují slovní zásobu a seznamují se s jednotlivými slovy, která jsou spojena s obrázkem. V dalším cvičení si mohou zahrát logopedické pexeso a kromě správné výslovnosti mohou procvičovat také paměť. Ve třetím cvičení se procvičuje rozumění řeči a správná výslovnost hlásek ve slovech.
V posledním typu cvičení si děti mohou svoji výslovnost nahrát a následně si ji poslechnout.

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of Logopedie, R záměna za D, licence pro 1 uživatele by reading the reviews and checking the rating.

4.3

102 ratings

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.