Top Apps

Search for any app

Polis.UA

Publisher: TOV "POLIS.UA"
Price: Free
Rating:

App Rank History

Check out the download rank history for Polis.UA in United States.

Rank History shows how popular Polis.UA is in the Google Play, and how that’s changed over time. You can track the performance of Polis.UA every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

Один додаток для вибору, порівняння і покупки страхових і фінансових продуктів. Кращі ціни від провідних компаній. Страхування авто, туристичне страхування, страхування майна, життя і здоров'я. Підбір кредитів і кредитних карт. Моніторинг та оплата штрафів, вибір постачальника газу. 200+ пропозицій. Швидке і зручне оформлення. Вигідна реферальна програма. Електронний гаманець для зберігання страховок і історії своїх кредитів.

Polis UA - перший фінансовий супермаркет в смартфоні.

Більше не треба ходити в страхові компанії, банки або спілкуватися з кредитними організаціями, переплачувати на комісії для агентів або посередників. Порівнюйте серед пропозицій більше 100 фінансових провайдерів, вибирайте кращі ціни і умови, і оформляйте потрібну Вам послугу прямо в додатку. Все дуже просто, зручно, швидко і вигідно. Кращі ціни і найвигідніші пропозиції від перевірених компаній.

За допомогою нашого застосування Ви зможете:
- порівнювати і вибирати кращі умови і ціни за страховками для Вашого авто, нерухомості або здоров'я;
- порівнювати і замовляти оформлення кредитних карт або кредитів готівкою на карту;
- першими дізнаватися про найвигідніші пропозиції потрібних Вам фінансових послуг;
- самостійно вирішувати, у кого купувати;
- зберігати всі свої страховки і історії по кредитах в одному місці.

Щоб скористатися всіма перевагами програми:
- встановіть додаток на свій смартфон;
- пройдіть просту реєстрацію;
- користуйтеся!

Купівля страховок для авто:

У додатку Ви зможете порахувати, вибрати і оформити менш ніж за 2 хвилини потрібну страховку для вашого автомобіля. Ви зможете придбати обов'язкове страхування відповідальності автовласників (автоцивілка), посилити свій поліс додатковим покриттям на випадок аварії або травми в результаті ДТП. У додатку доступні страховки від 20 провідних страхових компаній України. У кого купувати послугу - вирішуєте тільки Ви, ми забезпечуємо Вам кращі ціни, можливість порівняння, швидке і легке оформлення.

Для розрахунку вартості страховки досить ввести номер Вашого авто. Сам поліс після оплати буде зберігатися в додатку, а ми подбаємо про безперервність страхування. А якщо прямо зараз у Вас вже є страховка - залиште дату закінчення Вашого договору, і ми обов'язково заздалегідь нагадаємо Вам про необхідність його продовження, відразу підберемо найкращі пропозиції за ціною і наповненню, і допоможемо оформити страховку всього в кілька кліків.

Кредитні карти, кредити на карту і не тільки:

У додатку Ви зможете скористатися послугою персонального підбору кредиту, виходячи з Ваших потреб і цілей. Ми пропонуємо вибрати не тільки серед пропозицій провідних банків і кредитних компаній, але і зручно порівняти умови і ціни серед різних кредитних інструментів.

Ми зібрали в нашому додатку всі найпопулярніші кредитні продукти: кредитні карти; кредити грошима на карту; кредит під заставу особистих речей (онлайн ломбард), кредит під заставу авто.


Оплата штрафів:

За допомогою нашого помічника по оплаті штрафів за порушення ПДР, Ви зможете заощадити до 50% від розміру штрафу в разі оплати в перші 10 днів.
А якщо хочете отримувати повідомлення про наявність у Вас штрафу - просто залиште нам дані про своє авто і водійське посвідчення, і ми повідомимо Вам про новий штраф.

Крута реферальна програма:

Розповідай про наш додаток друзям, допомагай їм витрачати менше, і заробляй сам.

Розумний моніторинг:

Ми нагадаємо про необхідність продовжити страховку, терміни оплати за кредитом або повідомимо про наявність більш вигідних пропозицій на ринку.

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of Polis.UA by reading the reviews and checking the rating.

4.7

31 ratings

И-го-го Я вчера ложкой супа не попал себе в рот, поэтому только 4

Jan 12, 2021

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.