Směny TŽ

Publisher: Rostislav Malik
Rating: Not rated yet
Price: Free

App Rank History

Check out the download rank history for Směny TŽ in United States.
Rank History shows how popular Směny TŽ is in the Google Play app store, and how that’s changed over time. You can track the performance of Směny TŽ of every day across different countries, categories and devices.
Download Rank - Google Play - United States
Last WeekThis Week
No rank data for last week
This weeks data is available for free after registration.
To see this weeks data up to the last hour.

Discover More After Free Registration!

Sign up for free and get unlimited access to rankings, reviews, ratings, keywords and more.

App Description

Tento program slouží k zobrazení směn pracovníků Třineckých Železáren a.s., kde se pracuje v nepřetržitém provozu po osmihodinových směnách. Celý cyklus je osmidenní a střídá se po dvou směnách. Začíná se 2x ranní směnou, 2x odpolední směnou a končí se 2x noční směnou. Následují 2 dny volna. Pracovnící pracují na směnách, které jou označeny jako A, B, C, D.

Program obsahuje modul kalendář, ve kterém se zobrazují směny a lze tam zapisovat i poznámky k jednotlivým dnům. Poznámky můžou být přednastavené nebo vlastní. Tato informace se také zobrazuje v modulu agenda. Program je dále schopen hlídat čerpání dovolené, při správném nastavení počtu dnů a při průběžném zadávání dovolených v modulu kalendáře či v modulu agenda. Dále jsou zvýrazněny státní svátky včetně pohyblivých velikonočních svátků a velkého pátku. V modulu informace jsou veškerá data přehledně zobrazena. V nastavení lze zvolit směnu daného pracovníka a celá aplikace zobrazuje data pro vybranou směnu (A, B, C, D) nebo nastavi (X) a budou se zobrazovat všechny směny, což je vhodné pro ranní pracovníky. V modulu nastavení je mnoho parametrů, včetně velikosti písma pro přizpůsobení zobrazení na konkrétním zařízení. Více informací získáte z nápovědy.

Posledním a také významným modulem, který byl také důvodem, proč vznikla tato aplikace je modul widget. Widget je velikosti 1x1 z důvodu úspory místa na ploše. Obsahuje tři zobrazení (vybraná směna, aktuální směna, celý den), mezi kterými lze přepínat. Vybraná směna zobrazuje název směny a jak aktuálně tato směna pracuje. Aktuální směna zobrazuje jaká je nyní směna a jaká část této směny je již odpracovaná. Posledním zobrazením je celý den, kde se zobrazují všechy směny směny. Obnova informací probíhá každou minutu. Widget také reaguje na poklik na plochu widgetu nebo do jeho pravého horního rohu. Vše lze zvolit v modulu nastavení.

Doufám, že se aplikace bude líbit a splní vaše požadavky.

No keywords has been found...

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app?
The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.