Top Apps

Search for any app

Telekom

Publisher: Slovak Telekom, a.s.
Price: Free
Rating:

App Rank History

Check out the download rank history for Telekom in United States.

Rank History shows how popular Telekom is in the Google Play, and how that’s changed over time. You can track the performance of Telekom every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

Aplikácia Telekom umožňuje jednoducho a pohodlne spravovať produkty od Telekomu. Pre mobilné telefónne čísla uvidíte koľko dát, minút a SMS ešte môžete v danom mesiaci využiť. Môžete si dokúpiť dátové balíčky na použitie doma a v roamingu. Do aplikácie si môžete pridať aj produkty pevnej siete (Magio Internet, Magio Televíziu, pevnú linku) alebo ďalšie telefónne čísla, aby ste mali pokope všetky vaše produkty, produkty blízkych a pod. Platenie faktúr je vďaka možnosti si uložiť si kartu veľmi rýchle.

Čo umožňuje aplikácia Telekom:
- pridať si do aplikácie všetky vaše mobilné čísla i produkty pevnej siete
- pomenovať si jednotlivé produkty
- jednoducho sledovať koľko minút, dát a SMS vám ešte ostáva
- dokúpiť si dáta keď sa vám míňajú
- zaplatiť faktúru platobnou kartou
- dobiť kredit na Easy karte
- uložiť si kartu pre rýchlejšie platenie
- uzamknutie aplikácie odtlačkom prsta alebo PIN kódom
- možnosť pridať si widget priamo na plochu

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of Telekom by reading the reviews and checking the rating.

4

19824 ratings

Nefunguje platba kartou/Google Pay. Píše Nastala chyba. 0220-0007

May 03, 2021

Je to celkom dobrá aplikácia, avšak, nedokáže zobraziť viac ako jeden dátový balík (napr. ak má používateľ na Predplatenke aj darované Magenta dáta, aj napr. 2GB na deň). Je to pomerne nepríjemné, keď pre reálny stav dát je nutné sa informovať cez SMS.

Feb 13, 2021

Fix this app. All the time I want to pay the bills I have to restart the application 3-4 times because it's crashing (when I'm in the secrion to select payment method it's not possible to click anything). Thanks. Cheers.

Apr 08, 2021

Po poslednom update mi nejde 3 dni. Odinštalovala som a stiahla znovu. Nefunguje vôbec v Samsung S10, v S21 zase nejde uložit platobnú kartu.

Mar 28, 2021

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.