Union zdravotná poisťovňa

Publisher: Union zdravotná poisťovňa, a.s.
Rating:
Price: Free

App Rank History

Check out the download rank history for Union zdravotná poisťovňa in United States.
Rank History shows how popular Union zdravotná poisťovňa is in the Google Play app store, and how that’s changed over time. You can track the performance of Union zdravotná poisťovňa of every day across different countries, categories and devices.
Download Rank - Google Play - United States
Last WeekThis Week
No rank data for last week
This weeks data is available for free after registration.
To see this weeks data up to the last hour.

Discover More After Free Registration!

Sign up for free and get unlimited access to rankings, reviews, ratings, keywords and more.

App Description

Aplikácia od Union zdravotnej poisťovne prináša jednoduchú možnosť, ako sa dostať ku všetkým potrebným informáciam tykajúcich sa predovšetkým zdravia a zdravotného poistenia. Majte aj vy vždy poruke váš preukaz poistenca, prehľad zdravotných výkonov a predpísaných receptov, diagnóz, vyhľadajte si jednoducho lekára, alebo sa pozrite na výhody, ktoré pre vás máme. A to nie je zďaleka všetko.

TOP funkcie v aplikácii:

Prehľad najdôležitejších informácii

Vždy aktuálne a najdôležitejšie informácie pre vás nájdete hneď po vstupe do aplikácie. Jednoducho a prehľadne usporiadané oznamy vás budú informovať o všetkom, čo by ste mali vedieť.

Recepty

Prehľad všetkých predpísaných receptov vrátane tých, ktorým už vypršala platnosť (exspirovali), alebo boli vyzdvihnuté. Vaše predpísané recepty si môžete v lekárni vyzdvihnúť aj na základe čiarového kódu, ktorý nájdete priamo v aplikácii. V zozname nájdete všetky recepty, ktoré vám lekár predpísal elektronicky (eZdravotníctvo) a rovnako pri jednotlivých receptoch nájdete aj užitočné informácie o liekoch, ktoré vám boli predpísané.

Lekári a poskytovatelia zdravotnej starostlivosti

Vyhľadajte si jednoducho lekára, či poskytovateľov zdravotnej starostlivosti (pohotovosť, nemocnica, lekáreň a pod.). Lekárov, ktorých navštevujete pravidelne nájdete vždy na začiatku zoznamu. V zozname lekárov môžete nájsť lekára bežným textovým vyhľadávaním, alebo využitím filtrov. Výsledky si môžete zoradiť od najbližšieho vo vašej lokalite, alebo podľa abecedy. Zoznam lekárov vám umožní pozrieť sa na detaily o lekárovi, alebo poskytovateľovi, ako sú ordinačné hodiny, mapa s možnosťou okamžitej navigácie k lekárovi, kontaktné údaje s možnosťou zavolať priamo lekárovi a aj zoznam receptov, ktoré vám vyhľadaný lekár predpísal, či zoznam receptov, ktoré ste si vo vybranej lekárni už vyzdvihli.

Preukaz poistenca

V aplikácii sa váš preukaz poistenca aj európsky preukaz poistenca nikdy nestratí a máte ho vždy poruke. Uľahčite si tak výber liekov predpísaných elektronickým receptom.

Výhody

Pozrite si všetky výhody, ktoré Union zdravotná poisťovňa ponúka svojim poistencom pre lepšiu zdravotnú starostlivosť. Prehľadný zoznam vám umožní zistiť, aké sú aktuálne výhody pre poistencov, koľko môžete ušetriť, ako o výhody požiadať, kto má na výhody nárok a kde si ich môžete uplatniť.

Vaše konto

Prehľad vašich osobných a zdravotných informácií.

Tiesňové kontakty ICE a SOS

V aplikácii si môžete navoliť aj takzvaný ICE kontakt, teda kontakt z vášho telefónneho zoznamu, ktorý je potrebné kontaktovať v prípade núdze. V časti SOS nájdete možnosť zavolať priamo na tiesňovú linku 112, alebo zdravotnú záchrannú službu, hasičov, ci políciu.

O Unione

Vyhľadajte si najbližšiu pobočku Union zdravotnej poisťovne vo vašom okolí spolu s informáciami o otváracích hodinách. V časti O Unione nájdete naše oficiálne kontaktné údaje a všetky základné informácie o Union zdravotnej poisťovni, a. s.

Bezpečnosť

Aplikácia po vstupe obsahuje citlivé údaje o poistencovi, ktorý sa zaregistroval, alebo prihlásil. Na ochrane údajov nám veľmi záleží a preto pri registrácii, alebo prihlásení sa do aplikácie dôkladne overujeme, či sa k údajom dostane správna a oprávnená osoba. Viacúrovňová kontrola zamedzuje neoprávnenému prístupu k citlivým informáciám a preto sa nemusíte obávať, že by údaje niekto zneužil. V Union zdravotnej poisťovni je ochrana údajov o našich poistencoch prvoradá.


Aplikáciu môžu používať aj tí, ktorí nie sú poistencami Union zdravotnej poisťovne.

No keywords has been found...

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app?
The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of Union zdravotná poisťovňa by reading the reviews and checking the rating.
2.8
43 ratings
No reviews for this app...

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.