Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu

Publisher: WeselezKlasa
Rating:
Price: Free

App Rank History

Check out the download rank history for Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu in Poland.
Rank History shows how popular Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu is in the Google Play app store, and how that’s changed over time. You can track the performance of Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu of every day across different countries, categories and devices.
Download Rank - Android - Poland
Last WeekThis Week
No rank data for last week
This weeks data is available for free after registration.
To see this weeks data up to the last hour.

Discover More After Free Registration!

Sign up for free and get unlimited access to rankings, reviews, ratings, keywords and more.

App Description

Planer ślubny 💍 Odliczanie dni do ślubu 💑 to Wasz organizer ślubny przygotowany przez portal ślubny Wesele z klasą, który będzie towarzyszył Wam w przygotowaniach do tego wyjątkowego wydarzenia. Wszystko po to, by realizacja ślubnych zadań była mniej stresująca!

Wiemy, że z ogromną niecierpliwością odliczasz dni do Waszego ślubu! 💒 Każdego dnia, o dowolnej porze, możecie w błyskawiczny sposób sprawdzić, ile dni pozostało do tego niezwykle ważnego dnia w Waszym życiu. Sprawiamy, że odliczanie do ślubu stanie się jeszcze przyjemniejsze 🕰️ 📅 Wygodna lista obowiązków i spraw do dopilnowania przed ślubem i weselem ułatwi Wam organizację czasu, a także pozwoli uniknąć poczucia zagubienia.

Co zyskasz dzięki organizerowi ślubnemu?
🥇 zawsze aktualna informacja, ile dni zostało do Waszego ślubu
🥇 lista zadań do załatwienia przed ślubem, wygodnie podzielona na etapy
🥇 ciekawe cytaty, informacje i porady dopasowane do czasu pozostałego do ślubu

Odliczanie do ślubu - organizer ślubny, którego używanie będzie prawdziwą przyjemnością
💍 ponad 60 pięknych, oryginalnych wzorów widgetów na każdą okazję, które możesz ustawić na swoim telefonie. Przyroda, sport, podróże - każdy znajdzie coś dla siebie!
💍 możliwość udostępniania swojego widgetu przez media społecznościowe
💍 korzystanie z aplikacji i wszystkich jej funkcji jest całkowicie DARMOWE
💍 logując się w aplikacji zyskujesz dostęp do Planera ślubnego Wesele z klasą

W pierwszych krokach przeprowadzimy Cię przez szybką konfigurację, gdzie podasz imię swoje i Twojej drugiej połówki oraz datę Waszego wesela. W tym momencie otrzymujesz dostęp do kilkudziesięciu praktycznych widgetów w najróżniejszych stylach, które możesz zmieniać choćby codziennie! Klasyczne motywy kwiatowe czy w najmodniejszych stylach weselnych? A może świąteczne, podróżnicze, sportowe? Dopasujesz je do pory roku, nastroju, pasji czy zawodu.

Chcesz w każdej chwili móc szybko sprawdzić, ile dni pozostało do Waszego ślubu? Ustaw widget na ekranie swojego telefonu. W zależności od wybranego rozmiaru zobaczysz Wasze imiona, liczbę pozostałych do ślubu dni oraz ciekawy cytat, dostosowany do danego dnia. Może akurat wypada dziś święto pocałunku albo warto zaplanować wizytę w urzędzie? Dzięki Twojej aplikacji ślubnej z pewnością Ci to nie umknie. W inne dni zobaczysz piękny albo zabawny cytat na temat miłości - warto o niej myśleć codziennie!

Pragniesz odliczać dni do ślubu razem z najbliższymi? Podziel się z nimi swoim spersonalizowanym widgetem za pomocą mediów społecznościowych lub wyślij bezpośrednio do wybranych osób. Niech celebrują ten czas razem z Tobą!

W organizerze ślubnym dostaniesz za darmo praktyczną listę zadań podzielonych na etapy, która w przyjemny i bezstresowy sposób przeprowadzi Cię przez proces przygotowań do ślubu. Przygotowaliśmy ją na podstawie doświadczenia ze współpracy z tysiącami par młodych i firm weselnych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nic Cię nie zaskoczy! Przy niektórych zadaniach znajdziesz także dodatkowe linki do bazy usługodawców lub pliki z pytaniami, które warto im zadać przed podpisaniem umowy.

Skorzystaj z ustawienia powiadomień dla danego zadania, a nie będziesz musieć o nim pamiętać - my przypomnimy Ci o nim w odpowiednim momencie! Możesz dowolnie modyfikować listę zadań i etapy tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom. W końcu to Twój ślub! Do korzystania z tej funkcji konieczne jest zalogowanie lub założenie konta, ale dzięki temu automatycznie dostajesz dostęp do Planera ślubnego w portalu Wesele z klasą.

To nie wszystko! W aplikacji znajdziesz też wygodne odnośniki do innych ciekawych rozwiązań sygnowanych naszą marką:
❤️ bazy firm weselnych i kuszących terminów last minute,
❤️ galerii z mnóstwem pomysłów na ślub i wesele w dziale Inspiracje,
❤️ praktycznych, regularnie publikowanych artykułów poradnikowych na naszym blogu,
❤️ naszych kont w social mediach - Facebooku i Instagramie.

übrig planera 結婚式 かうんとだうん planer ブライダル 結婚式 カウントダウン みんなのウェディング 結婚式 準備 מתחתנים 스드메견적 결혼준비 زواج مسيار inspirações terminarz inspiracoes budget wedding planner 式場見学 예식장 ウェディングパーク

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app?
The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu by reading the reviews and checking the rating.
4.4
12 ratings

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.