Top Apps

Search for any app

Testy pro rybáře Prémium

Publisher: James Deer
Price: Free
Rating:

App Rank History

Check out the download rank history for Testy pro rybáře Prémium in United States.

Rank History shows how popular Testy pro rybáře Prémium is in the Google Play, and how that’s changed over time. You can track the performance of Testy pro rybáře Prémium every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

Chodíte na ryby? Testy pro rybáře je aplikace pro nácvik zkušebních testů na přezkoušení uchazečů pro získaní kvalifikace pro vydání prvního rybářského lístku ve smyslu § 10 odst. 3 vyhlášky č. 197/2004 Sb., v platném znění k zákonu o rybářství č. 99/2004 Sb. a zároveň žadatelů o přijetí za člena ČRS.

Je možné si pustit zkouškový test na čas, který má stejnou skladbu a hodnocení jako opravdový test, nebo jen procvičovat otázky, které potřebuji. Jsou k dispozici 3 režimy procvičování:
- test
- test s okamžitým vyhodnocováním
- prohlížení správných odpovědí

S funkcí Statistika osobního rozvoje budete vždy vědět, jak na tom jste. Je důležité znát svůj cíl a vědět, jak jsem od něj daleko. Chcete vědět, jakou máte šanci na úspěch u zkouškového testu? V aplikaci Test rybářských znalostí se to dozvíte. Chcete se pochlubit se svým pokrokem svým blízkým? Sdílejte svou statistiku.

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of Testy pro rybáře Prémium by reading the reviews and checking the rating.

4.7

17 ratings

Aplikace sama o sobě je fajn. Přehledná, dobře funguje. V poznávačce ale bohužel aktuálně nejsou všechny ryby z testu. Pokud toto bude doplněno, moc rád dám 5 hvězdiček.

Apr 29, 2021

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.