detay iddaa

Publisher: Mustafa CAN
Rating:
Price: 3.26 USD

App Rank History

Check out the download rank history for detay iddaa in United States.
Rank History shows how popular detay iddaa is in the Google Play app store, and how that’s changed over time. You can track the performance of detay iddaa of every day across different countries, categories and devices.
Download Rank - Google Play - United States
Last WeekThis Week
No rank data for last week
This weeks data is available for free after registration.
To see this weeks data up to the last hour.

Discover More After Free Registration!

Sign up for free and get unlimited access to rankings, reviews, ratings, keywords and more.

App Description

Detay İddaa programında iki çeşit analiz türü mevcuttur Temel İstatistikler ve Detaylı Analiz.
Ayrıca analizleri isterseniz ev sahibinin kendi sahasında ve deplasmanın deplasmanda oynadığı maçlara göre yapabilecek isterseniz iç saha dış saha farketmeksizin analiz yapabileceksiniz.

1-Temel İstatistiklerde 0.5 Üst, 1.5 Üst, 2.5 Üst, KG Var, İY 0.5 Üst ve İY 1.5 Üst seçenekleri mevcuttur bu analizlerde yüzeysel olarak örneğin takımların son maçlarında kaç tanesi 2.5 üst olmuş kaçı olmamış yada kaçı KG Var olmuş kaçı olmamış bunu gösterir.

2-Detaylı analizde ise takımlar örneğin son 5 maçın kaçında en az 1 gol atmış kaçında en az 2 gol atmış kaçında en az 3 gol atmış kaçında en az 1 gol yemiş kaçında en az 2 gol yemiş kaçında en az 3 gol yemiş ve aynı şekilde bunları ilk yarı içinde analizini yapıp takımların en az 1 gol atma ihtimalini en az 2 gol atma ihtimalini en az 3 gol atma ihtimalini hesaplayarak maç sonucu alt üst ve karşılıklı gol var yok tahminlerinde bulunmaktadır, programda yapılan tahminler tamamen bir algoritmaya göre yapılmaktadır kesinlikle herhangi bir kişi veya kişilerin tahminleri değildir, programın tahminlerini değerlendirmekle birlikte programın size sunduğu istatistikleri analizleri kendi farklı bakış açınızla yorumlayıp farklı tahminlerede yönelmeniz başarı sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Uygulamayı Kodlayan ve Geliştiren
Mustafa CAN

iddaa

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app?
The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of detay iddaa by reading the reviews and checking the rating.
3.7
103 ratings
No reviews for this app...

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.