Top Apps

Search for any app

VOYO.sk

Publisher: MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.
Price: Free

App Rank History

Check out the download rank history for VOYO.sk in United States.

Rank History shows how popular VOYO.sk is in the Google Play, and how that’s changed over time. You can track the performance of VOYO.sk every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

Nové VOYO Vám okrem výrazne vyššieho používateľského komfortu prináša aj ešte bohatší a lákavejší obsah, väčšie množstvo titulov v HD kvalite, či možnosť vrátiť sa k rozpozeranému videu. Vyberať si môžete z ponuky množstva atraktívnych predpremiér (skôr ako v TV), premiér, rozprávok a príbehov pre celú rodinu, obľúbených československých klasík, ako aj filmov a seriálov z celého sveta.

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of VOYO.sk by reading the reviews and checking the rating.

0

0 ratings

For egy

Dec 10, 2021

Rozšírte tú aplikáciu pre Android tv o podporu externej klávesnice a myši. Ďalej to vylepšite o registráciu v Google tv aby som ju mohol naštartovať podobne ako Netflix jedným tlačidlom.

Jan 18, 2022

Síce je tam dobrý výber filmov, no príliš veľa češtiny. Nieže by mi vadila, ale moja žena cudzinka jej nerozumie a služba tak ostáva len pre mňa. V televízii sú filmy vysielané v slovenskom dabingu, tak nemôže byť technický problém aj na Voyo. Nie je možnosť sťahovania filmov pre offline pozeranie m…

Nov 09, 2021

Tretotriedne filmy a seriály. Tv naživo iba 6x staníc a žiaden archív. Absolútne neodporúčam. Zmeňte si slogan na výstižnejsi: " TO NAJHORSIE Z TELEVÍZIE"!

Dec 04, 2021

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.