Top Apps

Search for any app

Modivo - Twój sklep z modą premium

Publisher: eobuwie.pl
Price: Free
Rating:

App Rank History

Check out the download rank history for Modivo - Twój sklep z modą premium in United States.

Rank History shows how popular Modivo - Twój sklep z modą premium is in the Google Play, and how that’s changed over time. You can track the performance of Modivo - Twój sklep z modą premium every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

Szereg benefitów
Dołącz do świata mody Modivo i korzystaj z mnóstwa promocji oraz udogodnień. Nasz sklep internetowy to ponad 250 starannie wyselekcjonowanych marek i 80 tys. produktów w jednym miejscu. Gwarantujemy szybką dostawę oraz 30 dni na bezpłatny zwrot.

Modivo inspiruje, proponuje najnowsze trendy i przekonuje, że moda może być zabawą, która w niekonwencjonalny sposób podkreśla Twój styl.

Co zyskasz, dołączając do aplikacji?
- szybszy dostęp do promocji
- specjalne rabaty
- personalizowany content
- precyzyjną wyszukiwarkę produktów (możliwość skanowania kodu kreskowego)
- szybką realizację zamówienia
- możliwość tworzenia własnych stylizacji

Bądź na bieżąco z trendami
Dzięki aplikacji dowiesz się, co jest modne. Odkryj setki nowości, bądź na bieżąco z trendami i dowiedz się o najgorętszych bestsellerach. Zainspiruj się i stwórz idealne stylizacje. W aplikacji Modivo masz dostęp do historii zakupów i możesz tworzyć listę ulubionych produktów! Czekają na Ciebie również specjalne, dedykowane promocje. Dołącz do naszej aplikacji i bądź przed wszystkimi - użytkownicy jako pierwsi otrzymują informacje o rabatach na stronie.

Kontakt
Masz pytania? Pod tym adresem: https://modivo.pl/kontakt znajdziesz wszystkie możliwe kanały komunikacji, za pomocą których możesz się z nami skontaktować!

Dane osobowe
Na Twoim urządzeniu mogą być instalowane pliki cookies usprawniające działanie aplikacji oraz umożliwiające przetwarzanie Twoich danych osobowych. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem aplikacji lub uzyskanych w oparciu o Twoją aktywność w aplikacji jest eobuwie.pl S.A. z siedzibą w Zielonej Górze. Twoje dane możemy przetwarzać w szczególności w celu wykonania umowy, w celach kontaktowych i marketingowych, w tym w ramach profilowania. Przysługuje Ci prawo do przenoszenia, dostępu, żądania sprostowania i ograniczenia przetwarzania oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie. Masz też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of Modivo - Twój sklep z modą premium by reading the reviews and checking the rating.

4.7

1070 ratings

nice

Apr 28, 2021

👍

Apr 11, 2021

Niestety aplikacja jeszcze nie jest stabilna. Bardzo dużo filtrów nie działa oraz nie da się zalogować (komunikat na wersji webowej mówi o niepoprawnej migracji danych)

Feb 13, 2021

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.