Top Apps

Search for any app

mObywatel - publiczna aplikacja mobilna

Publisher: Ministerstwo Cyfryzacji
Price: Free
Rating:

App Rank History

Check out the download rank history for mObywatel - publiczna aplikacja mobilna in United States.

Rank History shows how popular mObywatel - publiczna aplikacja mobilna is in the Google Play, and how that’s changed over time. You can track the performance of mObywatel - publiczna aplikacja mobilna every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

mTożsamość
Najprostszy sposób na okazanie i potwierdzenie danych – „w realu”, w aplikacjach mobilnych i online. Z mTożsamości skorzystasz m.in. w aplikacji mojePZU i na moje.pzu.pl, na poczcie (przy odbieraniu „poleconych”), w pociągach, podczas wyborów, przy zakładaniu kart lojalnościowych, na siłowni, w sklepie, w recepcji, w przychodni, przy korzystaniu z innych usług. Czyli wszędzie tam, gdzie wprost nie jest wymagany plastikowy dowód osobisty lub paszport. Z mTożsamości nie skorzystasz m.in. u notariusza, w sądzie, w banku, rejestrując kartę SIM.
Więcej: https://www.gov.pl/web/mobywatel/mtozsamosc
mTożsamość możesz zweryfikować wizualnie, funkcjonalnie i kryptograficznie, czyli z użyciem aplikacji mWeryfikator (warunkiem jest używanie smartfonów z tym samym systemem).

eRecepta (Internetowe Konto Pacjenta)
Receptę zrealizujesz, okazując farmaceucie kod QR. Możesz również podać numer PESEL osoby, na którą wydana została recepta i kod z aplikacji.
Usługa wymaga dostępu do Internetu. Jeśli chcesz mieć dostęp do eRecepty offline - pobierz ją na urządzenie przed wizytą w aptece (korzystając z odnośnika „Pobierz PDF” umieszczonego na eRecepcie).

mPojazd
Odzwierciedla dane zawarte w dowodzie rejestracyjnym pojazdu, karcie pojazdu i potwierdzeniu polisy OC. Z usługi skorzystasz pod warunkiem, że jesteś „wpisany w dowód rejestracyjny”. W aplikacji nie zobaczysz samochodów wypożyczonych, firmowych, czy leasingowanych.
Uwaga! mPojazd nie łączy się z siecią bez Twojej zgody, aby pobrać nowe informacje o ubezpieczeniu lub badaniu technicznym, musisz samodzielnie wybrać opcję „odśwież dane”.

mLegitymacja szkolna
Zapomnij o noszeniu tradycyjnej legitymacji. Pokazując mLegitymację potwierdzasz, że jesteś uczniem, korzystasz z ulg. To ważne! Legitymację możesz aktywować, używając kodów otrzymanych w sekretariacie szkoły (pod warunkiem, że szkoła ma podpisane porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji).

mLegitymacja studencka
mLegitymacja studencka działa tak, jak tradycyjny dokument. Dzięki niej potwierdzisz, że jesteś studentem, skorzystasz z ulg. Sprawdź, czy Twoja uczelnia wydaje ten dokument.

Polak za Granicą
Podstawowe informacje dotyczące obyczajów, kultury i dogodnych sposobów podróżowania w danym kraju. Dowiesz się, jak skontaktować się z ambasadą i konsulem.

Wiarygodny informator dot. koronawirusa SARS-Cov-2 (COVID-19)
Koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę COVID-19. Znajdziesz tu wiarygodne, oficjalne i aktualne informacje na jego temat. Dowiesz się, jak zachować środki ostrożności i jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia u siebie lub swoich bliskich. Publikowane informacje to komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia lub Główny Inspektorat Sanitarny, opracowane na podstawie danych ECDC oraz WHO.

Jak gwarantujemy bezpieczeństwo danych?
Dane zapisane w telefonie są zaszyfrowane i podpisane certyfikatem wydanym przez Ministerstwo Cyfryzacji. Certyfikat potwierdza autentyczność danych. Dostęp do danych zabezpieczony jest hasłem, które ustawiasz przy aktywacji aplikacji.

Gdzie znajdziesz więcej informacji?
Zajrzyj na stronę https://www.gov.pl/mobywatel oraz do Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Cyfryzacji (zakładka „Publiczna aplikacja mobilna”).

Wsparcie techniczne
Jesteśmy pod numerem: 42 253 54 74 (w dni robocze, w godz. 7.00-18.00). Możesz również do nas napisać: mobywatel-pomoc@coi.gov.pl

Co dalej?
Cały czas pracujemy nad rozwojem aplikacji. Masz pomysł na kolejne usługi? Napisz do nas: mobywatel@mc.gov.pl

PS. Wiemy, że czekacie na prawo jazdy. Obecnie korzysta z niego zamknięta grupa testerów. Do waszych aplikacji mPrawo jazdy powinno trafić jeszcze w tym roku 🚗

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of mObywatel - publiczna aplikacja mobilna by reading the reviews and checking the rating.

3.5

8793 ratings

Logowanie odciskiem palca zazwyczaj nie działa, choć w innych aplikacjach zawsze działa! Lenovo P2. Możecie to naprawić?

Sep 04, 2020

Jak dodac prawo jazdy?

Sep 08, 2020

Po włączeniu dowodu - ekran na ulamek sekundy pokazuje dowód i aplikacja się wyłącza

Sep 08, 2020

W polowie roku mialo byc mozliwe dodanie prawa jazdy w aplikacji. Niestety nadal nie ma takiej mozliwosci. Czy wiadomo kiedy bedzie update?

Sep 06, 2020

I can't log in - internal server error

Sep 19, 2020

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.