senCard

Publisher: senCard Hizmet Merkezi
Rating:
Price: Free
Compatibility: iPhone & iPad

App Rank History

Check out the download rank history for senCard in United States.
Rank History shows how popular senCard is in the iOS app store, and how that’s changed over time. You can track the performance of senCard every hour of every day across different countries, categories and devices.
Download Rank - iOS - United States
Last WeekThis Week
No rank data for last week
This weeks data is available for free after registration.
To see this weeks data up to the last hour.

Discover More After Free Registration!

Sign up for free and get unlimited access to rankings, reviews, ratings, keywords and more.

App Description

senCard’ın fark yaratan hizmetlerinden biri olan senCard Mobil Uygulaması, senCard güvencesi altındaki herkesin ücretsiz olarak faydalanabileceği bir uygulamadır. 

senCard üyeleri bu uygulama ile sağlık sigortası poliçesini yönetebilir, senCard medikal hizmet ağındaki tüm provizyon durumunu anlık olarak takip edebilir, fatura ile geri ödeme almak için sadece bir kaç saniye ayırarak işlemlerini yapabilir. Bunun yanında mobil uygulama tüm üyelerine tamamen güvenli ve iç kaynaklarla geliştirilmiş olan sistemlerimizde muhafaza edilen kişisel tıbbi kayıtlarına ulaşabilme deneyimi sunuyor.

Sağlıklı ve mutlu yaşam danışmanı misyonu ile hizmetlerini sunan senCard üyelik platformu üyelik şartı aramadan “Nöbetçi eczane”, “en yakın sağlık kurumu arama” ve “sağlıklı yaşama dair bilgileri” tüm kullanıcılar ile paylaşmaktadır.

Uygulamalarımızı sizlerin yorumları doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz.

Uyarı : Her hakkı saklıdır. Uygulama içinde yer alan içerikler izinsiz olarak kullanılamaz, kopya edilemez, çoğaltılamaz.

sağlık مركز تلفزيون العراق

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app?
The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.
No ratings for this app...

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.