Top Apps

Search for any app

Elisa Raamat

Publisher: Elisa Eesti AS
Price: Free

App Rank History

Check out the download rank history for Elisa Raamat in United States.

Rank History shows how popular Elisa Raamat is in the iOS, and how that’s changed over time. You can track the performance of Elisa Raamat every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

Pea 4000 e-raamatut ja lai valik populaarseid ajakirju ühes mugavas äpis. Suurim valik eestikeelseid e-raamatuid ja mis eriti mugav, kõiki neid saad nii lugeda kui kuulata. Nii Elisa kui ka kõigi teiste mobiilioperaatorite klientidele. Lae äpp alla ja proovi tasuta!

Elisa Raamat on ainus äpp Eestis, kus saad lihtsalt ja mugavalt ühe soodsa kuutasu eest lugeda kogu e-raamatute ja ajakirjade valikut. Enam ei pea sa e-raamatuid ükshaaval ostma. Äpist on võimalik leida nii oma vanu lemmikuid klassikute seast kui ka avastada uusimaid bestsellereid kodu- ja välismaistelt autoritelt. Mis peamine, raamatuvalik täieneb pidevalt! Tutvumiseks kasuta kindlasti ka tasuta prooviaega, sest nii saad lugeda kõiki raamatuid 2 nädalat päris tasuta. Piiramatult.

Elisa Raamatuga on raamatud sinuga alati kõikjal kaasas - isegi siis, kui lähed maailma teise otsa. Ja seda internetiühendusest sõltumata, sest sinu raamaturiiul on saadaval ka offline’is.

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of Elisa Raamat by reading the reviews and checking the rating.

0

0 ratings

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.