Top Apps

Search for any app

IKEA Eesti

Publisher: Inter IKEA Systems B.V.
Price: Free

App Rank History

Check out the download rank history for IKEA Eesti in United States.

Rank History shows how popular IKEA Eesti is in the iOS, and how that’s changed over time. You can track the performance of IKEA Eesti every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

IKEA visiooniks on luua parem igapäevaelu paljudele inimestele. Ja selle rakendusega tahame sulle pakkuda meeldivat, mugavat ja loomingulist ostukogemust, et saaksid luua omale unistuste kodu.

Otsi ja avasta
Meie lihtsa otsingufunktsiooniga leiad vajalikud asjad kiirelt üles. Uudista IKEA tootevalikut, vaata hindu, avasta uusi tooteid ning leia kõik, mida vajad, et oma kodu paremaks muuta.

Salvesta kõik oma lemmiktooted ühte kohta
Kas leidsid midagi, mis sulle meeldib, aga sa pole veel valmis seda ostma? Lisa oma lemmiktooted soovinimekirja, sest unistada võib alati! Rakenduses saad tooteid soovinimekirja lisada ükskõik millisel lehel, sealhulgas toote lehel ja inspiratsiooni jaotises, või skannides väljastuspunktis meelepärase eseme vöötkoodi.

Kogu inspiratsiooni
Inspireeri nii ennast kui teisi! Uudista meie põnevat inspiratsiooni ja ideede jaotist kategooriate järgi, lisa põnevaid postitusi oma lemmikutesse ja jaga lemmikideid nii pere kui sõpradega.

Osta kodust lahkumata
Lisa meelepärased tooted ostukorvi, tee tellimus ja oota. Ainult paar klõpsu rakenduses ja kõik sinu tellitud tooted ootavadki sind varsti uksel. Sa saad salvestada omale mitu aadressi, valida kojuveo kuupäeva ja -aja ning teenuse tüübi – kas tavalise või väikeste tellimuste kojuveo.

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of IKEA Eesti by reading the reviews and checking the rating.

0

0 ratings

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.