Top Apps

Search for any app

KodlamaLab Pro

Publisher: Alisan Cakir
Price: 1.99 USD
Compatibility: iPhone & iPad

App Rank History

Check out the download rank history for KodlamaLab Pro in United States.

Rank History shows how popular KodlamaLab Pro is in the iOS, and how that’s changed over time. You can track the performance of KodlamaLab Pro every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

Kodlamalab Pro ile Kodlamalab uygulamasının reklamsız sürümüne geçiş yapmış olacaksınız ve öğrenmeye kaldığınız yerden, kesintisiz devam edebileceksiniz.

Etkileşimli dersler aracılığıyla kod yazmayı öğrenerek, tecrübe gerektirmeksizin programlama dilinin nasıl okunacağı, yazılacağı ve konuşulacağı hakkında bir anlayış kazanacak, uygulamalar /oyunlar /web siteleri yapmak, verileri analiz etmek, hayatınızı otomatikleştirmek ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz.
Kodlamayı öğrenmenin en iyi yolunun kod yazarak öğrenme olduğunu düşünüyoruz ve programlama kavramlarını gerçek kod örnekleriyle verimli bir şekilde sunarak, kodlama becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak derslerimizle interaktif öğrenme deneyimi yaşayacaksınız.

•Kodlamalab ile öğrenebileceğiniz progmramlama dilleri:

*Html: HTML etiketlerini, ögelerini ve niteliklerini kullanarak bir web sitesi tasarlamayı öğrenmek ister misiniz? İnteraktif HTML eğitimimiz, olabildiğince eğlenceli vakit geçirirken, olabildiğince öğrenmenizi sağlamak için dikkatle seçilmiş içerik, sınavlar ve kontrol noktalarından oluşur.

*Css: Bir web sitesinin stilini ve düzenini nasıl ayarlayacağınızı ve kontrol edeceğinizi öğrenecebileceksiniz. Dikkatle seçilmiş içeriği gözden geçirin, interaktif sınavlara girin, kontrol noktalarını geçin, eğlenceli egzersizleri tamamlayın, puanlar toplayın ve gerçek CSS şablonlarını doldurmaya çalışın. Kariyerinizi ilerletmek için yeni bir beceri kazanmak ya da yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, bunu CSS kursumuzla eğlenerek yapabileceksiniz.

*Javascript: Bu eğitim, web sitenizi daha etkileşimli hale getirme, web sitesi içeriğini değiştirme, formları doğrulama, çerez oluşturma ve çok daha fazlasını yapma yolları da dahil olmak üzere JavaScript dilinin tüm temel özelliklerini kapsar.Egzersizlerimiz ve uygulamalı alıştırmalarımız, kendi JavaScript kodunuzu oluşturma sürecinde çalışırken size yol gösterir.

*Python: Günümüzün en çok talep gören programlama dillerinden biri olan Python veri bilimi dünyasından sunucu tarafına kadar her yerde kullanılabilen bir dildir.Kodlamlab ile ücretsiz olarak öğrenebileceksiniz! Kısa dersler ve eğlenceli sınavlar ile öğrenmenin tadına varacaksınız.

*Java: Dünyadaki en popüler programlama dillerinden biri olan Java'nın ücretsiz olarak sunulan kapsamlı bir rehberidir.
Uygulama 3 saatten az bir sürede tamamlayabilmeniz için ayarlanmıştır. Hiçbir programlama deneyimi gerekmez.Kursu tamamladıktan sonra, anlaşılır ve geçerli kod yazarak nesne yönelimli Java programlama becerisine sahip olabileceksiniz.

*C++: Kursumuz, temel kavramları, veri tiplerini, dizileri, pointerları, koşullu ifadeleri, döngüleri, fonksiyonları, sınıfları ve nesneleri kapsayan 80'den fazla ders içerir.Eğlenerek öğrenin.

*Sql: Veritabanları oluşturun, onlara erişin ve onları yönetin.Veritabanı tasarımcısı olmak ya da veritabanlarından kodları sorgulama yeteneğine sahip olmak isterseniz, KodlamaLab, SQL'in temellerini son derece etkileşimli, hızlı ve etkili bir şekilde size sunacaktır.Bir uzman olmaya giden yolda küçük ama önemli bir adım!

Yeni kurslar ve mevcut kurslara genişletmeler hakkında sürekli güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin.

Bize destek@kodlamalab.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için www.kodlamalab.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of KodlamaLab Pro by reading the reviews and checking the rating.

0

0 ratings

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.