Welcome to App Annie!
Here you can find everything there is to know about Kouzlo Slov and millions of other apps. Sign up for free and learn more about the apps you care about, competitor insights and what’s happening in the app industry.

Kouzlo Slov

Rating: Not rated yet
Price: Free with In App Purchases
Compatibility: iPhone & iPad

App Rank History

Check out the download rank history for Kouzlo Slov in Austria.
Rank History shows how popular Kouzlo Slov is in the iOS app store, and how that’s changed over time. You can track the performance of Kouzlo Slov every hour of every day across different countries, categories and devices.
Download Rank - iPhone - Austria
Last WeekThis Week
No rank data for last week
This weeks data is available for free after registration.
To see this weeks data up to the last hour.

Discover More After Free Registration!

Sign up for free and get unlimited access to rankings, reviews, ratings, keywords and more.

App Description

Kouzlo Slov je jednou z nejvíce návykových her s hledáním slov díky své vynikající grafice a pěknému designu interakcí. Je to nejlepší způsob, jak zabít čas, snadno se hraje, pomáhá trénovat váš mozek, stejně a také vás naučí více nových slov. Udělejte si přestávku od práce a osvěžte si svůj mozek se hrou Kouzlo Slov! Zamilujete si ji!

Nový typ slovních her
Jednoduše posuňte písmena tak, abyste vytvořili slova, je to jednoduché a zábavné. Můžete zamíchat písmena a změnit jejich pořadí. Čím více slov najdete, tím více získáte mincí, které můžete použít v dalších úrovních, abyste získali pomoc, když si nebudete vědět rady.

Více než 2 000 úrovní
Více než 2 000 úrovní, které jsou ze začátku snadné a postupně se stávají obtížnějšími. Zjistíte, že je to náročné, ale dost zajímavé na to, abyste pokračovali ve hře. Jednou za čas tyto úrovně aktualizujeme, abychom vám pořád překvapovali.

Dobře navržené rozhraní a krásná grafika
Naše rozhraní je intuitivní a snadno pochopitelné. Nabízíme vám mnoho pěkných bloků písmen a pozadí, z nichž si můžete vybrat, abyste se nikdy nudili. Aktualizujeme je včas, abyste se měli vždy na co těšit.

Nejlepší způsob, jak relaxovat a trénovat mozek
Kouzlo Slov vám pomůže procvičit vaši mysl a zlepšit schopnost vaší paměti, neboť ze sebe budete muset vydat to nejlepší, abyste našli dostatek slov s danými písmeny. Někdy je odpověď zřejmá, ale zkrátka nemůžete vyřešit slovo, což je na této hře nejzajímavější.


Funkce:
• Vynikající grafika a dobře navržené rozhraní.
• Nový styl slovních her: jednoduše spojujte písmena a vytvářejte slova.
• Více než 2 000 úrovní s narůstající obtížností.
• Více než 10 krásných témat k výběru.
• Denní výzva nabízí extra bonus a více zábavy.
• Najděte tolik slov, kolik můžete, a získejte další bonus za více slov.
• Klepnutím na tlačítko „Zamíchat“ změníte pořadí písmen
• Klepnutím na tlačítko „Poradit“ získáte vodítka
• Můžete ji hrát kdekoli a kdykoli budete chtít, aniž byste se museli připojit k síti.
• Zcela zdarma pro všechny hráče.
• Perfektní pro děti i pro zlepšení jejich pravopisu.


Kontakt
Neváhejte nás prosím kontaktovat ohledně jakékoliv zpětné vazby na adrese support@wordgame.freshdesk.com, vaše poznámky budou vítány.

Děkujeme za vaši podporu a lásku ke hře Kouzlo Slov.

connect letters celebrity crossword daily crossword christmas wordsearch celebrity wordsearch halloween wordsearch word connect free scramble word game word connect ¤ word connect games word connect game scramble words wordfinder connect word word scamble word connect wordpuzzles crossword puzzles free word scrabble sramble

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app?
The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.