Top Apps

Search for any app

Slimy: Anxiety Relief Slime 3D

Publisher: Banuba (Cyprus) Limited
Price: Free with In App Purchases
Rating:
Compatibility: iPhone & iPad

App Rank History

Check out the download rank history for Slimy: Anxiety Relief Slime 3D in United States.

Rank History shows how popular Slimy: Anxiety Relief Slime 3D is in the iOS, and how that’s changed over time. You can track the performance of Slimy: Anxiety Relief Slime 3D every hour of every day across different countries, categories and devices.

Discover More After Free Registration!

App Store Optimization

Track top keywords for every app out there, as well as how an app’s search position is trending over time for the keywords that matter.

App Reviews and Ratings

Get important user feedback by exploring App Reviews and Ratings. Slice and dice by version, country, and date range, to discover bugs, track suggestions and improve your app.

Featured

Find out when and where apps have been featured in the different app stores for any day, country, device and section.

App Description

Hayat seni geriyor mu? Aklını başında tutmanın bir yolunu biliyoruz!
Slime dünyasına katıl, en rahatlatıcı deneyimi yaşa.

Slimy, sakinleştirici seçenekleriyle otonom duyusal meridyen tepki (ASMR) özellikli en iyi slime simülatörüdür. Görevimiz slim’ın gücüyle dünyayı daha sağlıklı ve mutlu bir yer haline getirmek. Sınavlara hazırlanırken, sinirli olduğunda veya yeni bir şey öğrenirken bunu kullan. Slime ile oynayan kişilerin %97’sinin 2 hafta içinde kendilerini daha sakin hissettikleri klinik olarak kanıtlandı. Gerçekçi ve benzersiz slime’larla iyi hissettiren duyguların ve rahatlatıcı seslerin tadını çıkar! Bu uygulama uyku öncesi meditasyon ve rahatlama için bire bir. Temiz havada kullanmayı dene, kendini çok rahatlamış hissedeceksin.

SLIMY KULLANMANIN EN ÖNEMLİ NEDENLERİ
Gerçekçi slime simülatörü. Oyunun mükemmel grafikleri ve fiziği sayesinde slime’ı sanki elindeymiş gibi hissedebilirsin! Gerçek slime ile yaptığın gibi patlat, uzat, sık!
Dolu dolu bir galeri. Her zevke uygun slime’lar var: Sıvı, sert, yumuşak, lifli, yapışkan, parıltılı veya parıltısız ve daha pek çoğu.
Kolayca paylaş. Eserlerini paylaş! "Paylaş" düğmesine tıkla ve slime’larını arkadaşlarına gönder. Tamamladığın slime’ları tüm sosyal medya ağlarında paylaşabilirsin.
Sakinleştirici. Yatıştırıcı fısıltıları, ahşap tıkırtılarını, su seslerini ve plastiğin buruşma sesini dinle. Seni memnun edecek ve iyi uyumanı sağlayacak her şeyi hazırladık.
Sık güncelleme. Slime kitaplığımız düzenli olarak güncellenir. Yani slime seçeneklerinden bıkman söz konusu bile olmaz.
Yaş sınırı yok. Oyunumuz çocukları da yetişkinleri de rahatlatır.
Faydalı ipucu: Eksiksiz rahatlama deneyimi için kulaklık kullan.

Slimy yaratıcılığını geliştiren en gerçekçi slime simülatörü. Ekrana dokun ve muhteşem malzeme seçeneklerini içeren bir dünyada adım at. Bu simülatör uzun bir yolculukta veya uzun bir kuyrukta beklerken seni eğlendirir. Süngerimsi, yumuşacık slime’lar ile gün boyu oyna ve rahatla.

Slimy hem sinirlerini yatıştırır hem de seni eğlendirir. Evi kirletmeden veya zahmet çıkartmadan slime’lar ile oyna! Stresini alan ve beynini çalıştıran vazgeçilmez bir oyun. Dürtüklemeye, sallamaya ve esnetmeye doyamayacaksın. Okulda veya işte kısa bir ara vermek için keyifli bir nedenin var! Uygulamayı aç ve sakinleştirici seslerin tadını çıkar ve stres atmak için kısa bir mola ver.

Oyuna katıl, birlikte eğlenelim!

ABONELİK FİYATLARI

Slimy, Premium sürüm için otomatik yenilenen abonelik seçenekleri sunuyor:
- Sümüksü ASMR Haftalık - Haftada 9,99 $;
- Sümüksü ASMR Haftalık Promosyonu - Haftada 9,99 $ (3 günlük deneme süresiyle).

Premium sürüme yükselt ve sürekli genişleyen slime’lar ve sakinleştiriciler koleksiyonuna sınırsız erişim kazan.
Bu fiyatlar Birleşik Devletler’deki müşteriler için geçerlidir.
Diğer ülkelerde farklı fiyatlar geçerli olabilir ve ikamet ettiğiniz ülkeye bağlı olarak gerçek ücret yerel para biriminize dönüştürülebilir.
Ödemeniz, alışverişinizin onaylanmasıyla birlikte iTunes Hesabınızdan alınacaktır.
Geçerli abonelik süresi dolmadan, en az 24 saat öncesinde otomatik yenileme seçeneğini kapatmazsanız aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir.
Geçerli abonelik süresi dolmadan 24 saat önce hesaptan yenileme ücreti kesilecek ve yenileme ücreti belirlenecektir.
Kullanıcı abonelikleri yönetebilir ve alışveriş sonrasında Hesap Ayarlarına giderek otomatik yenileme seçeneğini kapatabilir.
Kullanıcı ilgili yayına abonelik satın aldığında, eğer verilmişse, ücretsiz deneme süresinin kalan kısmı iptal edilir.

HÜKÜMLER VE KOŞULLAR

Gizlilik Politikası: http://banubafilters.com/slimy-privacy-policy/
Hizmet Koşulları: http://banubafilters.com/slimy-terms-and-conditions

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app? The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.

App Reviews and Ratings

Find out what users think of Slimy: Anxiety Relief Slime 3D by reading the reviews and checking the rating.

4.6

726 ratings

Not worth it....

You get some slime for free, (not much for free though) but then most of the good slime you have to pay. But seriously 😐... $10.00 PER WEEK? That’s just crazy! I love the slime that’s free, but it’s totally not worth $10.00 per week! I could buy real slime that’s soooo much cheaper. Better off just buying real slime then buying some virtual slime you can’t even feel for such an expensive price.

Sep 26, 2020

Класс

Отличное приложение

Aug 13, 2020

Addictive Game

This game is so fun

Sep 28, 2020

Mia

Cute 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

Aug 15, 2020

Slime!!!

I love this game. You get some slime for free, while most of them you have to pay. I didn’t pay for it, but I really enjoy the awesome free slime. there’s not only slime, but there’s even bubble wrap pop and “trigger ASMR”, and I just love this app! I can say, there are a good bit of ads, but it’s fine. I love the slime and if I play with the virtual slime for a long time it feels as if my iPad was soft with real slime 🤣.Five stars! ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

Sep 18, 2020

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.