Welcome to App Annie!
Here you can find everything there is to know about Yapı Kredi Cüzdan and millions of other apps. Sign up for free and learn more about the apps you care about, competitor insights and what’s happening in the app industry.

Yapı Kredi Cüzdan

Rating: Not rated yet
Price: Free
Compatibility: iPhone & iPad

App Rank History

Check out the download rank history for Yapı Kredi Cüzdan in United States.
Rank History shows how popular Yapı Kredi Cüzdan is in the iOS app store, and how that’s changed over time. You can track the performance of Yapı Kredi Cüzdan every hour of every day across different countries, categories and devices.
Download Rank - iOS - United States
Last WeekThis Week
No rank data for last week
This weeks data is available for free after registration.
To see this weeks data up to the last hour.

Discover More After Free Registration!

Sign up for free and get unlimited access to rankings, reviews, ratings, keywords and more.

App Description

Yapı Kredi Cüzdan ile World’ün fırsatlarla dolu dünyasından faydalanabilir ve her an her yerde kart bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Türkiye’de bulunan alışveriş noktalarını, alışveriş merkezlerini ve içerisindeki mağazaları görüntüleyebilir, bu mağazalardaki World’e özel kampanyaları inceleyebilir, anlık bildirimlerle kampanya ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, yalnızca size özel kampanyalardan anında faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan ile; Kartlarım menüsünden tüm Yapı Kredi kredi kartlarınızın limit, borç, hesap kesim tarihi ve puan bilgilerini kontrol edebilir, son alışverişlerinizi her an her yerde görüntüleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan uygulamamızı değerli görüş ve önerileriniz doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz, her türlü görüş ve önerinizi www.facebook.com/yapikredihizmet ve http://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/ üzerinden bize iletebilirsiniz.

cüzdan yapi kredi kredi indirim kampanya avm

App Store Optimization

What words do people use when trying to find an app?
The right keywords can help an app to get discovered more often, and increase downloads and revenue. App Annie tracks millions of keywords so you can get more downloads for your app, and understand what keywords your competitors are using.
No ratings for this app...

Learn everything about millions of apps and what’s happening in the app industry with App Annie.