Zilbe izglītojoša spēle (bez reklāmām)

Éditeur: Syllora
Note: Pas encore noté
Prix: 1.33 USD

Historique de classement des apps

Consulter l'historique des classements de téléchargement pour Zilbe izglītojoša spēle (bez reklāmām) en Autriche.
L'Historique des classements indique la popularité de Zilbe izglītojoša spēle (bez reklāmām) sur Google Play app store et son évolution au fil du temps. Vous pouvez suivre la performance de Zilbe izglītojoša spēle (bez reklāmām) pour chaque jour sur différents pays, catégories et appareils.
Classement des téléchargements - Google Play - Autriche
Semaine dernièreCette semaine
Aucune donnée de classement pour la semaine dernière
Les données de cette semaine sont disponibles gratuitement après inscription.
Pour voir les données de cette semaine jusqu'à la dernière heure.

Découvrez-en plus après l'inscription gratuite !

Inscrivez-vous gratuitement pour obtenir un accès illimité aux classements, aux évaluations, aux notes, aux mots-clés et bien plus encore.

Description de l'appli

Premium versija papildināta un bez reklāmām. Zilbe ir Latvijā radīta izglītojoša spēle, kas paredzēta bērniem jau no 4 gadu vecuma. Zilbē, papildus interesantai piedzīvojumu spēlei, ir iekļauti arī izglītojoši elementi, kas palīdz bērniem gan apgūt, gan uzlabot lasītprasmi. Tieši tāpēc šī ir izglītojoša spēle gan bērna izklaidei, gan attīstībai. Kā jau spēles nosaukumā minēts, tad viens no būtiskākajiem elementiem spēlē ir zilbes, to apgūšana un vārdu veidošana no zilbēm. Tomēr šim elementam ir tikai pakārtota nozīme. Lai bērns noturētu uzmanību izglītojošai spēlei ir būtiski nodrošināt tieši spēles elementu, lai izglītojošais elements būtu tikai daļa no spēles, tādējādi bērna uzmanība spēlei tiktu noturēta un bērns, varbūt pat neapzināti, var apgūt lasītprasmi. Spēle veidota iespējami interesantāka bērniem, tajā galvenais uzdevums ir palīdzēt mazajai pūcītei atgriezties savā ligzdā. Izglītojošas spēles Zilbe gaitā bērniem iespējams sasniegt arvien jaunus līmeņus, kas pakāpeniski paliek sarežģītāki un attiecīgi sarežģītāki paliek arī zilbju lasīšanas uzdevumi to beigās. Spēles laikā iespējams sekot pūcītes piedzīvojumiem gan mežā, gan okeānā, gan pilsētā. Katra līmeņa beigās jāatrisina uzdevums ar zilbju savienošanu un attēlā redzama vārda izveidošanu, jo šī tomēr ir izglītojoša spēle.

Aucun mot-clé trouvé...

Optimisation pour les app stores

Quels mots les gens saisissent-ils lorsqu'ils cherchent une appli ?
Les bons mots-clés peuvent aider une appli à se faire connaître, ce qui augmente les téléchargements et le chiffre d'affaires. App Annie suit des millions de mots-clés afin que vous puissiez augmenter les téléchargements de votre appli et savoir quels mots-clés vos concurrents utilisent.

Découvrez tout sur des millions d'applis et l'actualité de l'industrie des applis grâce à App Annie.