Top des applis

Search for any app

Anchor: Yeni arkadaşlar

Éditeur: anchor app
Prix: Gratuit avec des achats intégrés
Note:

Historique de classement des apps

Consulter l'historique des classements de téléchargement pour Anchor: Yeni arkadaşlar en États-Unis.

L'Historique des classements indique la popularité de Anchor: Yeni arkadaşlar sur Google Play app store et son évolution au fil du temps. Vous pouvez suivre la performance de Anchor: Yeni arkadaşlar pour chaque heure de chaque jour sur différents pays, catégories et appareils.

Découvrez-en plus après l'inscription gratuite !

Optimisation pour les app stores

Suivez les mots-clés les plus performants pour chaque app référencée, ainsi que les tendances de recherche d'une app au fil du temps pour les mots-clés déterminants.

Évaluations et notes de l'appli

Obtenez des retours d'utilisateurs importants en parcourant les évaluations et les notes des apps. Recoupez les données par version, par pays et par plage de dates pour découvrir des bugs, suivre les suggestions et améliorer votre app.

Contenus phares

Découvrez où et quand les apps ont été référencées sur les différents app stores par jour, pays, périphérique et catégorie.

Description de l'appli

Anchor, "edu.tr" mail domaini sayesinde, yeni insanlarla tanışmak, onlarla buluşmak veya arkadaş edinmek için Türkiye’nin en güvenilir sosyalleşme uygulamasıdır. Sadece üniversite öğrencilerinin olduğu bu uygulamada, istediğiniz ya da kendi üniversitenizdeki, bölümünüzdeki insanlarla kolayca tanışabilecek, bulaşabilecek ya da arkadaş olabileceksiniz. Kendimize Türkiye’nin en güvenilir uygulaması diyoruz çünkü Anchor’daki bütün profiller "edu.tr" mailine sahip gerçek kullanıcılardır.

Filtrele, eşleş, mesajlaş. Anchor üniversite öğrencilerinin yeni insanlarla tanışabileceği ve kullanımı son derece kolay olan bir uygulama. Tanışmak istediğin üniversite öğrencilerini bölümlerine ve üniversitelerine göre filtrele, hoşuna giden kullanıcıları sağa gitmeyenleri sola kaydır. Eğer sağa kaydırdığın bir kullanıcı da seni sağa kaydırırsa; işte bu; ilk eşleşmen, tebrikler. Artık eşleştiğinize göre hemen mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. İyi şanslar.

Unutma, 3 kere şikayet edilen kullanıcı Anchor’u kullanamaz bu sebeple iletişim dilimize ve davranışlarımıza dikkat edelim ve diğer kullanıcıları asla rahatsız etmeyelim. Ayrıca her üniversite öğrencisinin kendine ait yalnızca 1 tane “edu.tr” maili olduğu için uygunsuz davranışları sebebi ile engellenen kullanıcılar bir daha Anchor’u kullanma fırsatı elde edemezler.

Hadi, hazırsan başlayalım. Hemen Anchor uygulamasını indir. Üniversitenin vermiş olduğu “edu.tr” maili ile kaydol. (Hala üniversite mailini almadıysan öğrenci işlerinden talep edebilirsin. ) Kaydır, eşleş ve mesajlaş.

Aramıza hoşgeldin :) Türkiye’nin en güvenli ve sadece üniversitelilere özel olan eşleşme uygulamasında seni aramızda gördüğümüz için çok mutluyuz.

Anchor sayesinde Türkiye’nin her üniversitesinden yeni arkadaşlar edinebilirken, sadece kendi üniversitenden insanlar ile de tanışabilirsin. Daha da iyisi kendi üniversitendeki kullanıcıların seni görmesini istemiyorsan “kendi üniversiteme gösterme” butonuna basarak kendi üniversiten dışındaki diğer üniversitelerdeki üniversite öğrencileri ile eşleşebilirsin :)

Optimisation pour les app stores

Quels mots les gens saisissent-ils lorsqu'ils cherchent une appli ? Les bons mots-clés peuvent aider une appli à se faire connaître, ce qui augmente les téléchargements et le chiffre d'affaires. App Annie suit des millions de mots-clés afin que vous puissiez augmenter les téléchargements de votre appli et savoir quels mots-clés vos concurrents utilisent.

Évaluations et notes de l'appli

Découvrez ce que les utilisateurs pensent de Anchor: Yeni arkadaşlar en lisant les évaluations et en consultant la note.

4.6

181 notes

Uygulama gerçekten hoş ve kullanışlı arkadaşlar bu yüzden herkese öneririm.

14 Sep 2020

Konsept çok güzel, mantıklı ancak uygulamanın geliştirilmesi gereken çok yanı var. 1) 15 swipe yerine 15 like yapılması gerekli (Tinderdaki gibi). Çünkü kimseyi beğenmediğiniz taktirde günlük eşleşme şansınız kalmıyor 15 kişiden sonra. 2) Mesaj bildirimleri bazen eksik geliyor, bazen mesajlar gelmiyor düzeltilmesi gerek. 3) Mesajların her biri ayrı bildirim olarak geliyor, whatsapp gibi tek bir bildirim içerisinde expand edilebilmesi gerek. 4) Premiumun özelliklerinin arttırılması gerekli.

11 Sep 2020

harika bir uygulama💖

14 Sep 2020

Haha

07 Sep 2020

Çok güzel bir uygulama herkese tavsiye ederim.

14 Sep 2020

Découvrez tout sur des millions d'applis et l'actualité de l'industrie des applis grâce à App Annie.