Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu

Éditeur: WeselezKlasa
Note:
Prix: Gratuit

Historique de classement des apps

Consulter l'historique des classements de téléchargement pour Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu en France.
L'Historique des classements indique la popularité de Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu sur Google Play app store et son évolution au fil du temps. Vous pouvez suivre la performance de Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu pour chaque jour sur différents pays, catégories et appareils.
Classement des téléchargements - Google Play - France
Semaine dernièreCette semaine
Aucune donnée de classement pour la semaine dernière
Les données de cette semaine sont disponibles gratuitement après inscription.
Pour voir les données de cette semaine jusqu'à la dernière heure.

Découvrez-en plus après l'inscription gratuite !

Inscrivez-vous gratuitement pour obtenir un accès illimité aux classements, aux évaluations, aux notes, aux mots-clés et bien plus encore.

Description de l'appli

Planer ślubny 💍 Odliczanie dni do ślubu 💑 to Wasz organizer ślubny przygotowany przez portal ślubny Wesele z klasą, który będzie towarzyszył Wam w przygotowaniach do tego wyjątkowego wydarzenia. Wszystko po to, by realizacja ślubnych zadań była mniej stresująca!

Wiemy, że z ogromną niecierpliwością odliczasz dni do Waszego ślubu! 💒 Każdego dnia, o dowolnej porze, możecie w błyskawiczny sposób sprawdzić, ile dni pozostało do tego niezwykle ważnego dnia w Waszym życiu. Sprawiamy, że odliczanie do ślubu stanie się jeszcze przyjemniejsze 🕰️ 📅 Wygodna lista obowiązków i spraw do dopilnowania przed ślubem i weselem ułatwi Wam organizację czasu, a także pozwoli uniknąć poczucia zagubienia.

Co zyskasz dzięki organizerowi ślubnemu?
🥇 zawsze aktualna informacja, ile dni zostało do Waszego ślubu
🥇 lista zadań do załatwienia przed ślubem, wygodnie podzielona na etapy
🥇 ciekawe cytaty, informacje i porady dopasowane do czasu pozostałego do ślubu

Odliczanie do ślubu - organizer ślubny, którego używanie będzie prawdziwą przyjemnością
💍 ponad 60 pięknych, oryginalnych wzorów widgetów na każdą okazję, które możesz ustawić na swoim telefonie. Przyroda, sport, podróże - każdy znajdzie coś dla siebie!
💍 możliwość udostępniania swojego widgetu przez media społecznościowe
💍 korzystanie z aplikacji i wszystkich jej funkcji jest całkowicie DARMOWE
💍 logując się w aplikacji zyskujesz dostęp do Planera ślubnego Wesele z klasą

W pierwszych krokach przeprowadzimy Cię przez szybką konfigurację, gdzie podasz imię swoje i Twojej drugiej połówki oraz datę Waszego wesela. W tym momencie otrzymujesz dostęp do kilkudziesięciu praktycznych widgetów w najróżniejszych stylach, które możesz zmieniać choćby codziennie! Klasyczne motywy kwiatowe czy w najmodniejszych stylach weselnych? A może świąteczne, podróżnicze, sportowe? Dopasujesz je do pory roku, nastroju, pasji czy zawodu.

Chcesz w każdej chwili móc szybko sprawdzić, ile dni pozostało do Waszego ślubu? Ustaw widget na ekranie swojego telefonu. W zależności od wybranego rozmiaru zobaczysz Wasze imiona, liczbę pozostałych do ślubu dni oraz ciekawy cytat, dostosowany do danego dnia. Może akurat wypada dziś święto pocałunku albo warto zaplanować wizytę w urzędzie? Dzięki Twojej aplikacji ślubnej z pewnością Ci to nie umknie. W inne dni zobaczysz piękny albo zabawny cytat na temat miłości - warto o niej myśleć codziennie!

Pragniesz odliczać dni do ślubu razem z najbliższymi? Podziel się z nimi swoim spersonalizowanym widgetem za pomocą mediów społecznościowych lub wyślij bezpośrednio do wybranych osób. Niech celebrują ten czas razem z Tobą!

W organizerze ślubnym dostaniesz za darmo praktyczną listę zadań podzielonych na etapy, która w przyjemny i bezstresowy sposób przeprowadzi Cię przez proces przygotowań do ślubu. Przygotowaliśmy ją na podstawie doświadczenia ze współpracy z tysiącami par młodych i firm weselnych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nic Cię nie zaskoczy! Przy niektórych zadaniach znajdziesz także dodatkowe linki do bazy usługodawców lub pliki z pytaniami, które warto im zadać przed podpisaniem umowy.

Skorzystaj z ustawienia powiadomień dla danego zadania, a nie będziesz musieć o nim pamiętać - my przypomnimy Ci o nim w odpowiednim momencie! Możesz dowolnie modyfikować listę zadań i etapy tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom. W końcu to Twój ślub! Do korzystania z tej funkcji konieczne jest zalogowanie lub założenie konta, ale dzięki temu automatycznie dostajesz dostęp do Planera ślubnego w portalu Wesele z klasą.

To nie wszystko! W aplikacji znajdziesz też wygodne odnośniki do innych ciekawych rozwiązań sygnowanych naszą marką:
❤️ bazy firm weselnych i kuszących terminów last minute,
❤️ galerii z mnóstwem pomysłów na ślub i wesele w dziale Inspiracje,
❤️ praktycznych, regularnie publikowanych artykułów poradnikowych na naszym blogu,
❤️ naszych kont w social mediach - Facebooku i Instagramie.

hochzeitsplaner webshot

Optimisation pour les app stores

Quels mots les gens saisissent-ils lorsqu'ils cherchent une appli ?
Les bons mots-clés peuvent aider une appli à se faire connaître, ce qui augmente les téléchargements et le chiffre d'affaires. App Annie suit des millions de mots-clés afin que vous puissiez augmenter les téléchargements de votre appli et savoir quels mots-clés vos concurrents utilisent.

Évaluations et notes de l'appli

Découvrez ce que les utilisateurs pensent de Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu en lisant les évaluations et en consultant la note.
4.4
12 notes
Aucune évaluation pour cette appli...

Découvrez tout sur des millions d'applis et l'actualité de l'industrie des applis grâce à App Annie.