Süper Hafıza İngilizce Kelimeler

Éditeur: Erdinc Karadeniz
Note:
Prix: 1.08 USD

Historique de classement des apps

Consulter l'historique des classements de téléchargement pour Süper Hafıza İngilizce Kelimeler en Autriche.
L'Historique des classements indique la popularité de Süper Hafıza İngilizce Kelimeler sur Google Play app store et son évolution au fil du temps. Vous pouvez suivre la performance de Süper Hafıza İngilizce Kelimeler pour chaque jour sur différents pays, catégories et appareils.
Classement des téléchargements - Google Play - Autriche
Semaine dernièreCette semaine
Aucune donnée de classement pour la semaine dernière
Les données de cette semaine sont disponibles gratuitement après inscription.
Pour voir les données de cette semaine jusqu'à la dernière heure.

Découvrez-en plus après l'inscription gratuite !

Inscrivez-vous gratuitement pour obtenir un accès illimité aux classements, aux évaluations, aux notes, aux mots-clés et bien plus encore.

Description de l'appli

Kelime öğrenme kartları cebinizde !
Tek seferde indirin ömür boyu sizin olsun, farklı bir ödeme, uygulama içi satın alım yada reklam yoktur...

Otobüste ,metroda,vapurda,evde,okulda, her yerde...Bu offline bir uygulama, çalışırken internet bağlantısına gerek yok ! Tam 2000 resimli kelime ezberleme kartı,sesli telaffuz ve quziler


► Günde 30-40 dakikalık bir çalışmayla 1 haftada en önemli 2000 İngilizce kelimeyi sıkılmadan, eğlenerek, hızlıca öğrenin

► Wordjin kelime öğrenme kartları İngilizce kelime ile Türkçe anlamı arasında bağlar kurar. Bunu da benzer ses, kelimenin anlamı ile oluşturulmuş hatırlatıcı hikaye ve bu hikayenin anlatıldığı görsel kompozisyon ile yapar.

►Kelime kartları ile yapılacak çalışma sonrasında ilgili üniteye ait quizi, hatırlatıcı görsel olsun/olmasın seçeneklerinden birini işaretleyerek çözer ve öğrendiğiniz kelimeyi iyice pekiştirirsiniz.

►En önemlisi de quizleri çözerken bu yöntemin nasıl da işe yaradığını görecek ve cep telefonunuzu elinizden bırakamayacaksınız !

►Wordjin kelime öğrenme kartları günlük hayatta, iş yaşamında, dil sınavlarında karşınıza çıkan, çıkabilecek 2000 üst düzey İngilizce kelimeyi kapsar.Genel İngilizce, YDS ve TOEFL olarak 3 farklı pakette size sunulur. Genel İngilizce'de 1000, YDS 'de 500 ve TOEFL paketinde 500 kelime öğrenme kartı bulunmaktadır.

►İstediğiniz kartları "favorilerime ekle" seçeneği ile favorilerinize ekleyebilir ve kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.

►Her kelime kartında; İngilizce kelime ve anlamı, kelimenin türü, hatırlatıcı cümle, örnek İngilizce cümle ve İngilizce sesli telaffuz bulunmaktadır.

►Paketlerdeki her chapter 50 kelime öğrenme kartı ve bunlara ait quizlerden oluşur. Kelimenin anlamının sorulduğu quizlerde hatırlatıcı görsel olsun/olmasın seçeneği vardır.

►Yanlış cevapladığınız kelimelere ait kartları "yanlışlarım" bölümünden kontrol edebilir ve bu kelimeler üzerine yoğunlaşabilirsiniz

►Çözdüğünüz quizlerin sonuçlarını " skorlarım " bölümünden grafik halinde takip edebilirsiniz.En son çözdüğünüz 5 quiz sonucu grafiğe yansıtılır. Grafiğin altında çözdüğünüz tüm quizlere ait genel başarı ortalamaları mevcuttur.

İngilizce kelime ve anlamı beyninize kazınacak !

Kelimeyi gördüğünüz ,duyduğunuz yerde kelime ve anlamı arasında kurduğunuz anımsatıcı bağlar anlamını hatta kelimenin türünü ve telaffuzu aklınıza getirecek.

destek için mail adresi : edyappsdestek@gmail.com
chapter atlamak için ekranı sağdan sola çekin

Aucun mot-clé trouvé...

Optimisation pour les app stores

Quels mots les gens saisissent-ils lorsqu'ils cherchent une appli ?
Les bons mots-clés peuvent aider une appli à se faire connaître, ce qui augmente les téléchargements et le chiffre d'affaires. App Annie suit des millions de mots-clés afin que vous puissiez augmenter les téléchargements de votre appli et savoir quels mots-clés vos concurrents utilisent.

Évaluations et notes de l'appli

Découvrez ce que les utilisateurs pensent de Süper Hafıza İngilizce Kelimeler en lisant les évaluations et en consultant la note.
3.5
411 notes
Aucune évaluation pour cette appli...

Découvrez tout sur des millions d'applis et l'actualité de l'industrie des applis grâce à App Annie.