Top des applis

Search for any app

OXY: Treningi i Prosta Dieta

Éditeur: DietLabs sp. z o.o. sp.k.
Prix: Gratuit avec des achats intégrés

Historique de classement des apps

Consulter l'historique des classements de téléchargement pour OXY: Treningi i Prosta Dieta en France.

L'Historique des classements indique la popularité de OXY: Treningi i Prosta Dieta sur iOS app store et son évolution au fil du temps. Vous pouvez suivre la performance de OXY: Treningi i Prosta Dieta pour chaque heure de chaque jour sur différents pays, catégories et appareils.

Découvrez-en plus après l'inscription gratuite !

Optimisation pour les app stores

Suivez les mots-clés les plus performants pour chaque app référencée, ainsi que les tendances de recherche d'une app au fil du temps pour les mots-clés déterminants.

Évaluations et notes de l'appli

Obtenez des retours d'utilisateurs importants en parcourant les évaluations et les notes des apps. Recoupez les données par version, par pays et par plage de dates pour découvrir des bugs, suivre les suggestions et améliorer votre app.

Contenus phares

Découvrez où et quand les apps ont été référencées sur les différents app stores par jour, pays, périphérique et catégorie.

Description de l'appli

Koniec z głodówką! Jedz to, na co masz ochotę.

Dość z próbami ćwiczeń przy płytach DVD. Przekonaj się, że fitness to przygoda dla każdego! Postaw na treningi krótkie, ale intensywnie, z planami dopasowanymi do Ciebie.

Chcesz schudnąć, jedząc smacznie oraz ćwicząc gdzie i kiedy masz ochotę? Szukasz sposobu na skuteczny trening brzucha i trening pośladków?

To OXY jest dla Ciebie - smaki w diecie uzależniają, a łącząc je z prostymi treningami osiągniesz swój cel szybciej, niż myślisz!

Nigdzie nie znajdziesz diety i dopasowanych treningów w takiej cenie!

W przeciwieństwie do innych diet, OXY nigdy Cię nie zawiedzie, ponieważ tworzą ją 4 etapy.
Każdy trwa tydzień i w inny sposób oddziałowuje na Twoje ciało.

DETOX:
To pierwszy etap w diecie, który przygotuje Twój organizm do skutecznego odchudzania. Pozbędziesz się zalegających w organizmie toksyn.

FAT BURNING:
Etap szybkiego, ale zdrowego spalania tłuszczu. Posiłki intensywnie stymulują Twój metabolizm. W ich doborze tkwi cały sekret.

STEP:
Twój metabolizm pracuje na najwyższych obrotach. Nie tylko tracisz dodatkowe kilogramy, ale również utrwalasz dotychczasowe efekty diety.

BALANCE:
Etap równowagi między węglowodanami, tłuszczami i białkami. To konieczne, równowaga w diecie oznacza równowagę w organizmie. To dalsze odchudzanie z pogodą ducha, dobrym nastrojem i uczuciem lekkości — czymś, czego nie dają Ci inne diety.

STABILIZACJA - czyli wyjście z diety:
Twoje wysiłki nie pójdą na marne. Zapewnia bezpieczny powrót do „normalnego” odżywiania się — tak, aby jedzenie bogatsze w kalorie nie chowało się pod skórą, powiększając tkankę tłuszczową, tylko spalało się na energię. Stabilizacja skutecznie chroni Cię przed efektem jo-jo.

DIETA NR 1 WŚRÓD BLOGERÓW I CELEBRYTÓW
Rafał Maślak, Mister Polski: "Ostatnio moim wielkim odkryciem jest dieta białkowa OXY”
Agnieszka Kaczorowska, aktorka i tancerka: "Ta dieta dała mi zgrabną sylwetkę i świetne samopoczucie" Iga Wyrwał, modelka i aktorka: "Łał, już po pierwszych dniach na Diecie OXY czułam się wspaniale!”
Ania Duża z Warsaw Shore: "Dieta OXY to dla mnie zdrowy i smaczny sposób na odchudzanie!”
Martyna Bukowska: "Polecamy wszystkim, którzy chcą schudnąć zdrowo.”

Dieta OXY – bogata w funkcje , które ułatwią Ci odchudzanie:

Wymieniaj produkty i posiłki w diecie na takie, jakie lubisz.
Proste i krótkie plany treningowe, które dopasowują się do Ciebie

Ćwiczenia w domu bez sprzętu
Do dyspozycji masz 7 planów treningowych, w których pod okiem profesjonalnej trenerki fitness spalisz tkankę tłuszczową wybranej partii ciała lub wysmuklisz całe ciało - Ty wybierasz. My gwarantujemy piękne efekty!

Ćwiczenia nastawione na: trening brzucha, trening pośladków i innych, wybranych przez Ciebie partii ciała

Interaktywna Lista Zakupów
W sklepie już nigdy więcej nie zapomnisz, co miałaś kupić. Po prostu wyjmij telefon, otwórz „Listę zakupów” i masz! — jadłospis na cały dzień. Z kategoriami: oleje, pieczywo, warzywa, owoce, soki, sery i wieloma innymi.

Aplikacja korzysta z Apple Health, by zapisywać Twoje dane o spalonych kaloriach i czasie wykonywanych treningów.

Dieta jest zgodna z zaleceniami żywienia, o których możesz przeczytać w publikacjach naukowych. Odwiedź https://app.dietaoxy.pl/info lub zakładkę "Info" w aplikacji.

Aplikacja nie jest produktem medycznym. Przed rozpoczęciem diety zalecamy skontaktowanie się z lekarzem, który upewni Cię, że nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania diety.

Po zakupie dostępu, konto iTunes użytkownika zostaje w ciągu 24 h. Wszystkie zakupy odnawiają się automatycznie w ciągu 24 godzin przed zakończeniem obecnego okresu rozliczeniowego.

Regulamin: https://dietaoxy.pl/terms-of-service

Optimisation pour les app stores

Quels mots les gens saisissent-ils lorsqu'ils cherchent une appli ? Les bons mots-clés peuvent aider une appli à se faire connaître, ce qui augmente les téléchargements et le chiffre d'affaires. App Annie suit des millions de mots-clés afin que vous puissiez augmenter les téléchargements de votre appli et savoir quels mots-clés vos concurrents utilisent.

Évaluations et notes de l'appli

Découvrez ce que les utilisateurs pensent de OXY: Treningi i Prosta Dieta en lisant les évaluations et en consultant la note.

0

0 notes

Découvrez tout sur des millions d'applis et l'actualité de l'industrie des applis grâce à App Annie.