Top des applis

Search for any app

LC Waikiki

Éditeur: LC Waikiki
Prix: Gratuit
Note:
Compatibilité: iPhone

Historique de classement des apps

Consulter l'historique des classements de téléchargement pour LC Waikiki en Turquie.

L'Historique des classements indique la popularité de LC Waikiki sur iOS app store et son évolution au fil du temps. Vous pouvez suivre la performance de LC Waikiki pour chaque heure de chaque jour sur différents pays, catégories et appareils.

Découvrez-en plus après l'inscription gratuite !

Optimisation pour les app stores

Suivez les mots-clés les plus performants pour chaque app référencée, ainsi que les tendances de recherche d'une app au fil du temps pour les mots-clés déterminants.

Évaluations et notes de l'appli

Obtenez des retours d'utilisateurs importants en parcourant les évaluations et les notes des apps. Recoupez les données par version, par pays et par plage de dates pour découvrir des bugs, suivre les suggestions et améliorer votre app.

Contenus phares

Découvrez où et quand les apps ont été référencées sur les différents app stores par jour, pays, périphérique et catégorie.

Description de l'appli

LC Waikiki’nin resmi iOS uygulamasına hoş geldiniz!
Nerede olursanız olun, modadan, trendlerden ve kolay alışverişten uzak kalmak istemiyorsanız, uygulamamızı indirebilir ve giyim sektöründeki öncü markamız ile ilgili pek çok bilgiye kolay ve hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

LC Waikiki iOS uygulaması ile:

- Lcwaikiki.com’da elbise, tişört, pantolon, ve hamile giyim gibi birçok kategoride binlerce çeşit ürüne erişebilir,
- Kampanyaları, indirimleri, yeni eklenen ürünleri, modayı, outlet fırsatlarını takip edebilir,
- Güvenli bir şekilde online alışveriş yapabilir,
- Sipariş durumunuzu takip edebilir,
- Size en yakın mağazalarımızı bulabilir,
- Barkod okuyucu ile aradığınız ürünü aratıp satın alabilirsiniz.

Yeni LC Waikiki iOS uygulaması ile, “İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” felsefemizi cebinize taşıyoruz.

Optimisation pour les app stores

Quels mots les gens saisissent-ils lorsqu'ils cherchent une appli ? Les bons mots-clés peuvent aider une appli à se faire connaître, ce qui augmente les téléchargements et le chiffre d'affaires. App Annie suit des millions de mots-clés afin que vous puissiez augmenter les téléchargements de votre appli et savoir quels mots-clés vos concurrents utilisent.

Évaluations et notes de l'appli

Découvrez ce que les utilisateurs pensent de LC Waikiki en lisant les évaluations et en consultant la note.

3.9

2938 notes

Yurtdışından giriş yapılamıyor!!!

Uzun zamandır uygulamaya giriş yapamıyorum silip tekrar yüklüyorum düzelmiyor hata -1001 kodu çıkıyor. Müşteri hizmetlerine defalarca mail attım ekran görüntüsü gönderdim fakat faydalı bir dönüş alamadım. Gerçekten berbat bir uygulama. Bebeğim için olmasa asla uğraşmazdım.

18 Oct 2020

Başarısız

Uygulama sürekli hata veriyordu şimdide hiç açılmıyor dönüyoor dönüyoor gerçekten başarısız

15 Oct 2020

Harika bir uygulama

Sen bizleri 33 sapkına ses çıkarmadığı içi helak olan 80 bin inanmışın sonuna mazhar eyleme Allahım, bizler geriye kalanlardan ibret aldık! “Lût kavminin işini (livâta) yapan mel’ûndur (lânetlenmiştir).” Hadis-i Şerif

16 Oct 2020

Başarısız

Uygulama sürekli hata veriyordu şimdide hiç açılmıyor dönüyoor dönüyoor gerçekten başarısızMail atın dediniz attık zaten sonuç sıfır noldu lise çocuklarına falan mı emanet tükkan!

17 Oct 2020

LCW YAKIŞMADI!!!

Sayın kullanıcılar bugün karşılaştığım bi durumu paylaşıyorum sizinle !! Uygulamadan lcw”ye sorun bildirmek için mail atmıştım nihayet dönüş yaptılar bugün !Arayan eleman resmen azarlamak veya bi yere yetişecek de Çat kapatmak için aramıştı her neyse zaten berbat bi konuşma oldu ama size küçük bi bölümünü anlatıyorum Dedim ki yorumlara bakıyorum hep olumsuz benim gibi problem yaşayan çok kişi var vs vs aldığım cevap :: “”aaaa zaten siz hiç olumlu yorum gördünüz mü olumsuz bşy olursa yorum yazılır,mesela siz hiç olumlu bşy yazdınız mı “” dedi ya Güler misin ağlar mısın Demek ki hiç olumlu bi yorum almamışsınız!!!Bugün itibariyle programı sildim ve dün buraya yazdığım yorumu şu an halen göremiyorum .Ürünlerim bi gelsin de bi daha tövbe!!!Bu küçük bi örnekti arayan eleman bilmiyorum yaZık !!!

16 Oct 2020

Découvrez tout sur des millions d'applis et l'actualité de l'industrie des applis grâce à App Annie.