Top des applis

Search for any app

Slimy: Anxiety Relief Slime 3D

Éditeur: Banuba (Cyprus) Limited
Prix: Gratuit avec des achats intégrés
Note:
Compatibilité: iPhone & iPad

Historique de classement des apps

Consulter l'historique des classements de téléchargement pour Slimy: Anxiety Relief Slime 3D en France.

L'Historique des classements indique la popularité de Slimy: Anxiety Relief Slime 3D sur iOS app store et son évolution au fil du temps. Vous pouvez suivre la performance de Slimy: Anxiety Relief Slime 3D pour chaque heure de chaque jour sur différents pays, catégories et appareils.

Découvrez-en plus après l'inscription gratuite !

Optimisation pour les app stores

Suivez les mots-clés les plus performants pour chaque app référencée, ainsi que les tendances de recherche d'une app au fil du temps pour les mots-clés déterminants.

Évaluations et notes de l'appli

Obtenez des retours d'utilisateurs importants en parcourant les évaluations et les notes des apps. Recoupez les données par version, par pays et par plage de dates pour découvrir des bugs, suivre les suggestions et améliorer votre app.

Contenus phares

Découvrez où et quand les apps ont été référencées sur les différents app stores par jour, pays, périphérique et catégorie.

Description de l'appli

Hayat seni geriyor mu? Aklını başında tutmanın bir yolunu biliyoruz!
Slime dünyasına katıl, en rahatlatıcı deneyimi yaşa.

Slimy, sakinleştirici seçenekleriyle otonom duyusal meridyen tepki (ASMR) özellikli en iyi slime simülatörüdür. Görevimiz slim’ın gücüyle dünyayı daha sağlıklı ve mutlu bir yer haline getirmek. Sınavlara hazırlanırken, sinirli olduğunda veya yeni bir şey öğrenirken bunu kullan. Slime ile oynayan kişilerin %97’sinin 2 hafta içinde kendilerini daha sakin hissettikleri klinik olarak kanıtlandı. Gerçekçi ve benzersiz slime’larla iyi hissettiren duyguların ve rahatlatıcı seslerin tadını çıkar! Bu uygulama uyku öncesi meditasyon ve rahatlama için bire bir. Temiz havada kullanmayı dene, kendini çok rahatlamış hissedeceksin.

SLIMY KULLANMANIN EN ÖNEMLİ NEDENLERİ
Gerçekçi slime simülatörü. Oyunun mükemmel grafikleri ve fiziği sayesinde slime’ı sanki elindeymiş gibi hissedebilirsin! Gerçek slime ile yaptığın gibi patlat, uzat, sık!
Dolu dolu bir galeri. Her zevke uygun slime’lar var: Sıvı, sert, yumuşak, lifli, yapışkan, parıltılı veya parıltısız ve daha pek çoğu.
Kolayca paylaş. Eserlerini paylaş! "Paylaş" düğmesine tıkla ve slime’larını arkadaşlarına gönder. Tamamladığın slime’ları tüm sosyal medya ağlarında paylaşabilirsin.
Sakinleştirici. Yatıştırıcı fısıltıları, ahşap tıkırtılarını, su seslerini ve plastiğin buruşma sesini dinle. Seni memnun edecek ve iyi uyumanı sağlayacak her şeyi hazırladık.
Sık güncelleme. Slime kitaplığımız düzenli olarak güncellenir. Yani slime seçeneklerinden bıkman söz konusu bile olmaz.
Yaş sınırı yok. Oyunumuz çocukları da yetişkinleri de rahatlatır.
Faydalı ipucu: Eksiksiz rahatlama deneyimi için kulaklık kullan.

Slimy yaratıcılığını geliştiren en gerçekçi slime simülatörü. Ekrana dokun ve muhteşem malzeme seçeneklerini içeren bir dünyada adım at. Bu simülatör uzun bir yolculukta veya uzun bir kuyrukta beklerken seni eğlendirir. Süngerimsi, yumuşacık slime’lar ile gün boyu oyna ve rahatla.

Slimy hem sinirlerini yatıştırır hem de seni eğlendirir. Evi kirletmeden veya zahmet çıkartmadan slime’lar ile oyna! Stresini alan ve beynini çalıştıran vazgeçilmez bir oyun. Dürtüklemeye, sallamaya ve esnetmeye doyamayacaksın. Okulda veya işte kısa bir ara vermek için keyifli bir nedenin var! Uygulamayı aç ve sakinleştirici seslerin tadını çıkar ve stres atmak için kısa bir mola ver.

Oyuna katıl, birlikte eğlenelim!

ABONELİK FİYATLARI

Slimy, Premium sürüm için otomatik yenilenen abonelik seçenekleri sunuyor:
- Haftada 4,99 $;
- Haftada 4,99 $ (3 günlük deneme süresiyle).

Premium sürüme yükselt ve sürekli genişleyen slime’lar ve sakinleştiriciler koleksiyonuna sınırsız erişim kazan.
Bu fiyatlar Birleşik Devletler’deki müşteriler için geçerlidir.
Diğer ülkelerde farklı fiyatlar geçerli olabilir ve ikamet ettiğiniz ülkeye bağlı olarak gerçek ücret yerel para biriminize dönüştürülebilir.
Ödemeniz, alışverişinizin onaylanmasıyla birlikte iTunes Hesabınızdan alınacaktır.
Geçerli abonelik süresi dolmadan, en az 24 saat öncesinde otomatik yenileme seçeneğini kapatmazsanız aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir.
Geçerli abonelik süresi dolmadan 24 saat önce hesaptan yenileme ücreti kesilecek ve yenileme ücreti belirlenecektir.
Kullanıcı abonelikleri yönetebilir ve alışveriş sonrasında Hesap Ayarlarına giderek otomatik yenileme seçeneğini kapatabilir.
Kullanıcı ilgili yayına abonelik satın aldığında, eğer verilmişse, ücretsiz deneme süresinin kalan kısmı iptal edilir.

HÜKÜMLER VE KOŞULLAR

Gizlilik Politikası: http://banubafilters.com/slimy-privacy-policy/
Hizmet Koşulları: http://banubafilters.com/slimy-terms-and-conditions

Optimisation pour les app stores

Quels mots les gens saisissent-ils lorsqu'ils cherchent une appli ? Les bons mots-clés peuvent aider une appli à se faire connaître, ce qui augmente les téléchargements et le chiffre d'affaires. App Annie suit des millions de mots-clés afin que vous puissiez augmenter les téléchargements de votre appli et savoir quels mots-clés vos concurrents utilisent.

Évaluations et notes de l'appli

Découvrez ce que les utilisateurs pensent de Slimy: Anxiety Relief Slime 3D en lisant les évaluations et en consultant la note.

4

22 notes

Nul

Nul c’est payant.

01 Sep 2020

Nul ce jeu

Pour les crédits tu coco

11 Sep 2020

Découvrez tout sur des millions d'applis et l'actualité de l'industrie des applis grâce à App Annie.