Top des applis

Search for any app

Türk Telekom Müzik

Éditeur: TTNET A.S.
Prix: Gratuit avec des achats intégrés
Note:
Compatibilité: iPhone, iPad & Apple Watch

Historique de classement des apps

Consulter l'historique des classements de téléchargement pour Türk Telekom Müzik en Turquie.

L'Historique des classements indique la popularité de Türk Telekom Müzik sur iOS app store et son évolution au fil du temps. Vous pouvez suivre la performance de Türk Telekom Müzik pour chaque heure de chaque jour sur différents pays, catégories et appareils.

Découvrez-en plus après l'inscription gratuite !

Optimisation pour les app stores

Suivez les mots-clés les plus performants pour chaque app référencée, ainsi que les tendances de recherche d'une app au fil du temps pour les mots-clés déterminants.

Évaluations et notes de l'appli

Obtenez des retours d'utilisateurs importants en parcourant les évaluations et les notes des apps. Recoupez les données par version, par pays et par plage de dates pour découvrir des bugs, suivre les suggestions et améliorer votre app.

Contenus phares

Découvrez où et quand les apps ont été référencées sur les différents app stores par jour, pays, périphérique et catégorie.

Description de l'appli

Muud’una göre özgürce müzik! Yepyeni ara yüzü ve özellikleri ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkı Muud’da seni bekliyor.
Muud ile en popüler şarkılar, en yeni albümler, haberler, etkinlikler, türlere ve moda göre hazır çalma listeleri ana sayfanda her dakika yenileniyor. Müziğe dair aradığın her şeyi buradan kolayca takip edebilirsin.
Sadece sana özel kişiselleştirilmiş Keşfet menüsüyle sevdiğin türleri ve sanatçıları seçerek yeni şarkılar, albümler, listeler, haberler ve etkinlikleri keşfedebilirsin.
Arama sayfasında son zamanlarda yapılan en popüler müzik aramalarını görebilir, istediğin içeriği bulabilirsin. En popüler yerli ve yabancı şarkıları aynı zamanda en yeni video klipleri ve yeni albümleri senin için hazırladık bile!
Listeler sayfasını tam muud’una göre yaptık. Artık binlerce hazır çalma listesini sağ üstte bulunan filtreleme özelliği ile o an nasıl hissediyorsan, ne yapıyorsan ve müziğinin nasıl olmasını istiyorsan tamamen kendin belirleyebiliyorsun.
Ben menüsünde en son dinlediğin, favoriye aldığın, indirdiğin ve çevrimdışına eklediğin müzikleri bulabilirsin. Aynı zamanda kendi listeni oluşturmak istersen yine bu menüden istediğin kadar liste oluşturup arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Muud Premium dünyasında seni neler bekliyor?

Çevrimdışı Dinleme
İnternetin olmadığı zamanlarda da müzik keyfin artık yarıda kalmayacak! Muud Premium üye olarak dilediğin şarkıyı Çevrimdışına Ekle butonu ile Çevrimdışına ekle, internetin yokken müzik keyfini kesintisiz yaşamaya devam et.

Yüksek Kalitede Müzik
Muud’da milyonlarca yerli ve yabancı şarkı senin için daha yüksek kalitede. Muud Premium üye olarak sahip olabileceğin “HD Kalite” özelliği ile şarkıları daha yüksek kalite ayrıcalığı ile dinleyebileceksin.

Sınırsız Müzik Dinle, MP3 İndir
Muud Premium ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız dinleme keyfi de seni bekliyor. Üstelik aylık 250 yerli şarkıyı cep telefonuna, tabletine ya da bilgisayarına mp3 formatında indir.

Eğer Türk Telekom mobil abonesiysen Muud internetinden harcamaz.

Yepyeni Muud ile benzersiz bir müzik deneyimi seni bekliyor.Üstelik Muud Premium üyelik ilk ay ÜCRETSİZ!
Muud Premium dünyasını keşfetmek için üyeliğinizi uygulama üzerinden Premium’a Geç butonu aracılığıyla hemen kolayca başlatın! Ücretsiz kullanımın sonunda aboneliğiniz standart paket ücreti üzerinden ücretlendirilerek yenilenir. Aboneliğinizi yenilenme tarihinden en az 24 saat önce iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak ücretlendirilerek yenilenmeye devam eder. Ücretlendirme iTunes hesabınız üzerinden gerçekleştirilir ve her ay yenilenme işlemi gerçekleştirildiğinde size e-posta ile bilgilendirme iletilir. Aboneliğinizi iTunes hesap ayarları bölümünden otomatik yenilenmeyi deaktif hale getirerek sonlandırabilirsiniz.

Aylık abonelik ücreti: 7,99 TL

Gizlilik ve Güvenlik: https://www.muud.com.tr/uye_girisi#/gizlilik_ve_guvenlik
Kullanim Koşulları: https://www.muud.com.tr/uye_girisi#/kurallar_ve_kosullar

Optimisation pour les app stores

Quels mots les gens saisissent-ils lorsqu'ils cherchent une appli ? Les bons mots-clés peuvent aider une appli à se faire connaître, ce qui augmente les téléchargements et le chiffre d'affaires. App Annie suit des millions de mots-clés afin que vous puissiez augmenter les téléchargements de votre appli et savoir quels mots-clés vos concurrents utilisent.

Évaluations et notes de l'appli

Découvrez ce que les utilisateurs pensent de Türk Telekom Müzik en lisant les évaluations et en consultant la note.

3.2

9690 notes

Yerli İçerik Çok Güçlü

Mobil tarifeme ek hediye olarak geldi. Avantajları; -Tarifemin yanında ücretsiz olması-Yerli müzikle barışmamı sağlayacak kalitede güzel içeriklerin olması-IOS işletim sistemi ile iyi entegre olması apple car play ile uyumlu olması-Ses kalitesinin iyi olması-Müzik liste çeşitliliğinin fazla olması-Türk telekom mobil abonelerin İNTERNETİNDEN YEMEMESİ!!!!!Dezavantajları;-Yabancı içerik olarak devlerden daha zayıf-Yerli top listesi var ama yabancı yok- Yeni yabancı müzikler hemen yüklenmiyor ve yabancı müzik içeriği apple music veya spotifya göre daha sınırlıİki haftadır kullanıyorum; apple music aboneliğime para ödeyip geri döndürecek bir sorunum olmadı. Umarım yabancı repertuarı daha da genişler. Türk telekomun muud'u öksüz bırakmamasını asılmasını talep ediyorum. Çünkü potansiyeli olan ve altyapısı güzel bir uygulama.

20 Fév 2021

harika 😊

uygulama çok güzel,akıcı,sorunsuz şekilde çalışıyor ama bazı şarkılar çıkmıyor onun dışında sorunsuz

27 Fév 2021

Kalitesiyle can yakıyor

Premium hesabım var ama şarkıları açmıyor mal mal bakıyor bana program

20 Fév 2021

Bedava

Türk telekoma geçtiğim için 2 yıl premiumum var yoksa kullanılcak bir uygulama değil

19 Fév 2021

Şarkıyı bulmak çok zor

Şarkılar ve sanatçılar popülerliğine göre daha kolay bulunabilir olsa süper olur. Spotify gibi.

24 Fév 2021

Découvrez tout sur des millions d'applis et l'actualité de l'industrie des applis grâce à App Annie.