Top des applis

Search for any app

Union zdravotná poisťovňa

Éditeur: Union zdravotná poisťovňa, a.s.
Prix: Gratuit

Historique de classement des apps

Consulter l'historique des classements de téléchargement pour Union zdravotná poisťovňa en France.

L'Historique des classements indique la popularité de Union zdravotná poisťovňa sur iOS app store et son évolution au fil du temps. Vous pouvez suivre la performance de Union zdravotná poisťovňa pour chaque heure de chaque jour sur différents pays, catégories et appareils.

Découvrez-en plus après l'inscription gratuite !

Optimisation pour les app stores

Suivez les mots-clés les plus performants pour chaque app référencée, ainsi que les tendances de recherche d'une app au fil du temps pour les mots-clés déterminants.

Évaluations et notes de l'appli

Obtenez des retours d'utilisateurs importants en parcourant les évaluations et les notes des apps. Recoupez les données par version, par pays et par plage de dates pour découvrir des bugs, suivre les suggestions et améliorer votre app.

Contenus phares

Découvrez où et quand les apps ont été référencées sur les différents app stores par jour, pays, périphérique et catégorie.

Description de l'appli

Aplikácia od Union zdravotnej poisťovne prináša jednoduchú možnosť, ako sa dostať ku všetkým potrebným informáciám tykajúcich sa predovšetkým zdravia a zdravotného poistenia. Najnovšie môžete prostredníctvom mobilnej aplikácie požiadať o príspevok 100 EUR na zuby. Okrem toho máte vždy poruke váš preukaz poistenca, prehľad diagnóz, zdravotných výkonov, predpísaných receptov a detailné informácie o liekoch, vyhľadajte si jednoducho lekára, alebo sa pozrite na výhody, ktoré pre vás máme. A to nie je zďaleka všetko.

TOP funkcie v aplikácii:

Dentálny benefit

Požiadajte si o príspevok 100 EUR na zubné ošetrenie a dentálnu hygienu za pár minút. Vďaka mobilnej aplikácii môžete podať žiadosť o príspevok priamo v mobile. Stačí ak vyplníte potrebné údaje, pripojíte potrebné doklady a žiadosť máte úspešne podanú.

Prehľad najdôležitejších informácii

Vždy aktuálne a najdôležitejšie informácie pre vás nájdete hneď po vstupe do aplikácie. Jednoducho a prehľadne usporiadané oznamy vás budú informovať o všetkom, čo by ste mali vedieť.

Recepty

Prehľad všetkých predpísaných receptov vrátane tých, ktorým už vypršala platnosť (exspirovali), alebo boli vyzdvihnuté. Vaše predpísané recepty si môžete v lekárni vyzdvihnúť aj na základe čiarového kódu, ktorý nájdete priamo v aplikácii. V zozname nájdete všetky recepty, ktoré vám lekár predpísal elektronicky (eZdravotníctvo) a rovnako pri jednotlivých receptoch nájdete aj užitočné informácie o liekoch, ktoré vám boli predpísané.

Detail liekov

Vďaka mobilnej aplikácii jednoducho zistíte potrebné informácie o vašich predpísaných liekoch. V každom recepte máte k dispozícii prehľad, v ktorom sa nachádzajú informácie o danom lieku, jeho výrobcovi, viazanosti a tiež kompletné informácie o lieku zo stránky adc.sk.

Zmena korešpondenčnej adresy

Zmeňte si korešpondenčnú adresu dokážete vďaka mobilnej aplikácii pohodlne v mobile. V časti Konto stačí zadať adresu, na ktorú chcete mať doručovanú korešpondenciu.
Lekári a poskytovatelia zdravotnej starostlivosti

Vyhľadajte si jednoducho lekára, či poskytovateľov zdravotnej starostlivosti (pohotovosť, nemocnica, lekáreň a pod.). Lekárov, ktorých navštevujete pravidelne nájdete vždy na začiatku zoznamu. V zozname lekárov môžete nájsť lekára bežným textovým vyhľadávaním, alebo využitím filtrov. Výsledky si môžete zoradiť od najbližšieho vo vašej lokalite, alebo podľa abecedy. Zoznam lekárov vám umožní pozrieť sa na detaily o lekárovi, alebo poskytovateľovi, ako sú ordinačné hodiny, mapa s možnosťou okamžitej navigácie k lekárovi, kontaktné údaje s možnosťou zavolať priamo lekárovi.

Preukaz poistenca

V aplikácii sa váš preukaz poistenca aj európsky preukaz poistenca nikdy nestratí a máte ho vždy poruke. Uľahčite si tak výber liekov predpísaných elektronickým receptom.

Výhody

Pozrite si všetky výhody, ktoré Union zdravotná poisťovňa ponúka svojim poistencom. Prehľadný zoznam vám umožní zistiť, aké sú aktuálne výhody pre poistencov, koľko môžete ušetriť a kto má na výhody nárok.

Vaše konto

Prehľad vašich osobných a zdravotných informácií.

Tiesňové kontakty ICE a SOS

V aplikácii si môžete navoliť aj takzvaný ICE kontakt, teda kontakt z vášho telefónneho zoznamu, ktorý je potrebné kontaktovať v prípade núdze. V časti SOS nájdete možnosť zavolať priamo na tiesňovú linku 112, alebo zdravotnú záchrannú službu, hasičov, ci políciu.

O Unione

Vyhľadajte si najbližšiu pobočku Union zdravotnej poisťovne vo vašom okolí spolu s informáciami o otváracích hodinách.

Bezpečnosť

Aplikácia po vstupe obsahuje citlivé údaje o poistencovi, ktorý sa zaregistroval, alebo prihlásil. Na ochrane údajov nám veľmi záleží a preto pri registrácii, alebo prihlásení sa do aplikácie dôkladne overujeme, či sa k údajom dostane správna a oprávnená osoba. Viacúrovňová kontrola zamedzuje neoprávnenému prístupu k citlivým informáciám a preto sa nemusíte obávať, že by údaje niekto zneužil.

Aplikáciu môžu používať aj tí, ktorí nie sú poistencami Union zdravotnej poisťovne.

Optimisation pour les app stores

Quels mots les gens saisissent-ils lorsqu'ils cherchent une appli ? Les bons mots-clés peuvent aider une appli à se faire connaître, ce qui augmente les téléchargements et le chiffre d'affaires. App Annie suit des millions de mots-clés afin que vous puissiez augmenter les téléchargements de votre appli et savoir quels mots-clés vos concurrents utilisent.

Évaluations et notes de l'appli

Découvrez ce que les utilisateurs pensent de Union zdravotná poisťovňa en lisant les évaluations et en consultant la note.

0

0 notes

Découvrez tout sur des millions d'applis et l'actualité de l'industrie des applis grâce à App Annie.