Top des applis

Search for any app

Vinted.cz

Éditeur: Vinted Limited
Prix: Gratuit
Note:
Compatibilité: iPhone & iPad

Historique de classement des apps

Consulter l'historique des classements de téléchargement pour Vinted.cz en République Tchèque.

L'Historique des classements indique la popularité de Vinted.cz sur iOS app store et son évolution au fil du temps. Vous pouvez suivre la performance de Vinted.cz pour chaque heure de chaque jour sur différents pays, catégories et appareils.

Découvrez-en plus après l'inscription gratuite !

Optimisation pour les app stores

Suivez les mots-clés les plus performants pour chaque app référencée, ainsi que les tendances de recherche d'une app au fil du temps pour les mots-clés déterminants.

Évaluations et notes de l'appli

Obtenez des retours d'utilisateurs importants en parcourant les évaluations et les notes des apps. Recoupez les données par version, par pays et par plage de dates pour découvrir des bugs, suivre les suggestions et améliorer votre app.

Contenus phares

Découvrez où et quand les apps ont été référencées sur les différents app stores par jour, pays, périphérique et catégorie.

Description de l'appli

Inspiruj se stylovou komunitou - prodávej, nakupuj, vyměňuj a bav se na Vinted!

Objev nový, osobitější způsob nakupování a prodeje oblečení na Vinted, kde najdeš záplavu vintage kousků svých oblíbených značek. Připoj se k dalším 12 milionům uživatelek naší stylové komunity. Jestli stejně jako my miluješ neotřelý a svěží přístup k nakupování, stáhni si Vinted hned teď!

Splň si své další módní sny a vylepši svůj příjem prodejem na Vinted.

• Prodávej za cenu jakou chceš
Nastav cenu a případné slevy na své kousky.

• Nahrávej předměty zdarma
Prodej na Vinted tě nebude stát ani korunu.

• Získej nové kontakty
Uživatelky, které si zamilují tvůj styl a stanou se věrnými fanynkami tvého katalogu.

• Nakupuj známé značky a objevuj skvosty, které už v obchodě neseženeš.

• Vyhledej prodejce ve svém okolí
Použij filtr lokace k vyhledání nejlepších nabídek ve tvém okolí a ušetři na poštovném.

• Sleduj videa na Vinted
Prohlédni si všechny detaily předmětu z 360 stupňů.

• Pokecej s prodejcem
Můžes se doptat na cokoliv ohledně předmětu a ujistit se tak o svém nákupu.

Vinted není jen další z mnoha módních aplikací - je místem, kde můžeš sdílet svůj styl, setkávat se s dívkami a ženami všech názorů a diskutovat v naší ojedinělé komunitě.

Už jen krůček tě dělí od Vinted: Stahuj aplikaci zdarma a užij si maximální volnost a zábavu z nakupování.

Optimisation pour les app stores

Quels mots les gens saisissent-ils lorsqu'ils cherchent une appli ? Les bons mots-clés peuvent aider une appli à se faire connaître, ce qui augmente les téléchargements et le chiffre d'affaires. App Annie suit des millions de mots-clés afin que vous puissiez augmenter les téléchargements de votre appli et savoir quels mots-clés vos concurrents utilisent.

Évaluations et notes de l'appli

Découvrez ce que les utilisateurs pensent de Vinted.cz en lisant les évaluations et en consultant la note.

4.8

33359 notes

Jak vidim Vinted

Vinted je velmi sympaticke prostredi pro modni kolobeh😉Libi se mi jeho graficka podoba i ovladani!Snazi se taky pozitivne pracovat s uzivateli-poradit jim s tvorbou inzeratu,zpusobem foceni,atd.Super je taky dost podrobna moznost vyhledavani veci,ktere me zajimaji/ktere hledam👍Co mi trochu chybi jsou nektere kategorie obleceni-napriklad u detskych kalhot nekdy narazim na prilis uzky vyber kategorii...A taky bych nekdy ocenila osobni statistiku-kolik veci je prodanych,za jakou cenu (celkovou/prumernou)-tedy jen pro potreby prodavajiciho.Stejne tak by mohl mit svou statistiku i kupujici...Diky za vasi praci!PS:Od jinych bazaru se Vinted vyrazne lisi kvalitou fotek i zbozi -diky za to!😉

15 Jan 2021

Skvělý obchod 👖👕👚👠

Super dáji se tu koupit krásné kousky.

14 Jan 2021

Bezva aplikace

Skvele, ze se obleceni muze diky Vinted tocit😊

10 Jan 2021

Neschopní administrátoři

Aplikace jako taková je fajn, ale jen do chvíle, než člověk potřebuje řešit něco s adminy. Ráda bych byla slušná, ale to jak se mnou jednali slušné rozhodne nebylo, takže se k tomu postavit stejně- administrátoři vintedu jsou parta neschopných lidí a vinted by měl spíše než do reklam s influencery na YouTube investovat do schopných lidí na podpoře. Když na vinted něco nahravam, dávám si záležet, fotky fotim dlouho, merim rozměry, materiály, zabere to nějaký čas. No a administrátoři mi neustále předměty mažou. Většinou z důvodu podezření, že jsou moje fotky od někoho cizího z internetu:)) supr, asi mám dost dobrý fotky, to mě těší, ale čas fotit ty věci pak znovu, měřit a všechno to okolo, to mě fakt netěší. Stává se mi to tam běžně, naposled mi smazali z mých 50 předmětů 35 přesně s tímto odůvodněním, psala jsem jim jak divá, ale oni mi jen dokola psali jak nejakej robot, že si na to mám příště dat pozor, ze si za svym názorem stojí a ze ať už takové fotky nenahravam. Vinted tady nemá obdobu, proto tam dal prodavam, ale všechno okolo až na nápad je tam nefunkční) takže za mě špatný

29 Déc 2020

Hrozne

Po takove dobe uz byste mohli pridat zmenu prezdivky.

02 Jan 2021

Découvrez tout sur des millions d'applis et l'actualité de l'industrie des applis grâce à App Annie.