Top des applis

Search for any app

Words of Wonders: Search

Éditeur: Fugo
Prix: Gratuit avec des achats intégrés
Note:
Compatibilité: iPhone & iPad

Historique de classement des apps

Consulter l'historique des classements de téléchargement pour Words of Wonders: Search en France.

L'Historique des classements indique la popularité de Words of Wonders: Search sur iOS app store et son évolution au fil du temps. Vous pouvez suivre la performance de Words of Wonders: Search pour chaque heure de chaque jour sur différents pays, catégories et appareils.

Découvrez-en plus après l'inscription gratuite !

Optimisation pour les app stores

Suivez les mots-clés les plus performants pour chaque app référencée, ainsi que les tendances de recherche d'une app au fil du temps pour les mots-clés déterminants.

Évaluations et notes de l'appli

Obtenez des retours d'utilisateurs importants en parcourant les évaluations et les notes des apps. Recoupez les données par version, par pays et par plage de dates pour découvrir des bugs, suivre les suggestions et améliorer votre app.

Contenus phares

Découvrez où et quand les apps ont été référencées sur les différents app stores par jour, pays, périphérique et catégorie.

Description de l'appli

Words of Wonders: Search oyununa hoş geldiniz! Dünya seyahatine çıkarak dünyanın yedi harikası içinde gizli kalmış sırları ve muhteşem şehirleri keşfetmeye başlamak üzeresiniz. Bu harika kelime arama oyununda kelime hazinenizi genişletirken, zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz. Bu internetsiz kelime arama oyununu oynarken, Türkçe dilinin inceliklerini kullanacak, gizli verilen kelimelerle karşılaştığınızda bilmece çözme yeteneklerinizi geliştireceksiniz. Zekanızı kullanarak harfleri birleştirip kelimeler türeterek, kelime oyunu dünyasının gizemli bilmecelerini çözeceksiniz.

WoW dünyasını keşfetmek için, Türkçenin sınırlarını zorlayacak, gerektiğinde birbirinden farklı ve yeni ipucu seçeneklerini kullanarak ilerlemeye devam edeceksiniz. Tahtalar büyüyüp kelimeleri bulmak zorlaştıkça, kısa zamanda ne kadar ustalaştığınızı hissedeceksiniz. Her bölümde birbirinden ilginç konulardan oluşan bulmacaları çözerken bilginizi pekiştirecek, belki de kelime dağarcığınızı genişleteceksiniz. Emeğinizin karşılığını puanlarla toplayabileceğiniz bu kelime arama oyununda, ısrarla saklanan kelimeleri bulmak için gerekli ipuçlarını kolaylıkla alabilecek ve yaratıcı animasyonlar eşliğinde en zor bulmacaları bile çözebileceksiniz. Kelime oyunlarının en yenisi WoW: Search oyunu, kelime dağarcığı, bağlantı kurma ve bulmaca çözme özelliklerinizi eşsiz bir şekilde geliştirecek. WoW dünyası takipçilerinin halihazırda bildiği üzere, bu kelime arama oyunu sizi Dünya’nın etrafında keyifli bir seyahate çıkaracak ve ülkelerin sembolleşmiş yerlerini gezmenizi sağlayacak.

Nasıl bir kelime arama stratejisi kullanacaksınız? Önce uzun kelimeleri mi aradan çıkaracaksınız? Yoksa harf tahtasının derinliklerinde saklanan kısa kelimelerle mi başlayacaksınız? Hangisini seçerseniz seçin, bu muhteşem kelime arama oyununda tüm şehirleri teker teker gezeceksiniz! Bu esnada en güncel ve popüler kelimeler ile, geçmişten günümüze gelen Türkiye ve Türkçenin en değerli hazinesini birleştirecek özgün bir oyun deneyiminin keyfini yaşayacaksınız.

SAHİP OLDUĞUNUZ KELİME HAZİNESİ İLE SINANIN

Bölüm konularının size çağrıştırdığı pek çok kelime olacaktır. Bakalım bu sözcükler binlerce kelime arasından seçilmiş en yaygın kullanılanlar ile eşleşecek mi? WoW Search dünyasının size sunacaklarının ne kadarı sizin için yeni bilgi, ne kadarını usta bir kelime oyuncusu olarak biliyorsunuz? Sözlük ile yarışınız başlasın!

GİZLİ SIRLARI BULUN

Konulara göre kelimeleri düşünürken, size verilen kelimeleri tahta üzerinden bulun. Gereksiz harflerin tuzağına düşmemeye çalışırken, zorlandığınız yerlerde gereksiz harfleri kelime tahtasından silmek için ipuçlarına başvurun. Kelimeleri tek tek bulmak istiyorsanız, sadece baş harfi işaretlemek için başka ipucu türlerine başvurun!

YENİ YERLER KEŞFEDİN

Dünyanın doğal, tarihi ve mimari güzelliklerini keşfetmek için çıkacağınız bu yolculukta, sizi destekleyecek olan şey geniş kelime hazineniz! Her anıt eşsizdir ve her eserde farklı kelimeleri bulmanız gerekir. Yeni kelimeler öğrenmek ve kelime hazinenizi genişletmekle kalmayacak, aynı zamanda Dünya’yı keşfetmenin keyfini bir kez daha yaşayacaksınız! WoW Search oyunu ile başka oyunlarda ulaşamayacağınız zorluklar ile Dünyayı keşfetmenin en eğlenceli halini tadacaksınız.

USTALAŞIN

WoW Search oyununda zorlu seviyelerle dolu harikaları keşfederken sahip olduğunuz kelime hazinesi de sınanacak. İlk harikayı keşfederek başlayacak bu yolculuk ile zirveye ulaşmak için ilerlemeye devam edin. Oyunun zengin veritabanı sayesinde dünyanın bütün güzelliklerinin her biri eşsiz olacak ve her seviye gittikçe zorlaşacak. Sizi aldatmaya yönelik harflerin içinden sıyrılarak kendiniz ile yarışın.

Sade ve güzel tasarımı ile oyun sırasında daha fazla eğlenmenizi sağlayacak çok çeşitli seviye ve bulmacaların tadını çıkarın!

WoW Search oyunu, WoW dünyasının yapımcılarının tasarladığı en beğenilen kelime arama oyunudur. Harf tahtası çıksın, kelime arama macerası başlasın!

Optimisation pour les app stores

Quels mots les gens saisissent-ils lorsqu'ils cherchent une appli ? Les bons mots-clés peuvent aider une appli à se faire connaître, ce qui augmente les téléchargements et le chiffre d'affaires. App Annie suit des millions de mots-clés afin que vous puissiez augmenter les téléchargements de votre appli et savoir quels mots-clés vos concurrents utilisent.

Évaluations et notes de l'appli

Découvrez ce que les utilisateurs pensent de Words of Wonders: Search en lisant les évaluations et en consultant la note.

4.5

9512 notes

Mots mêlés

Réflexion sympathique

15 Déc 2020

Jeu éducatif

Jouer avec les enfants, c’est un enrichissement pour les enfants

24 Nov 2020

Kool

Un jeu qui passe le temps 👍🏻👍🏻👍🏻

20 Nov 2020

Wow search

C’est un bon jeu, mise à part les fautes d’orthographe à n’en plus finir, on a vraiment du mérite pour continuer à jouer, car bien souvent il faut comprendre les mots surtout quand ils sont écrits dans une autre langue.

17 Déc 2020

Blocage du jeux?

J’arrive plus à accéder au jeux la mise à jour du jeux c’est faite d’elle même je suis très embêté que faire s’il vous plaît 🙏

16 Déc 2020

Découvrez tout sur des millions d'applis et l'actualité de l'industrie des applis grâce à App Annie.