App Annieへようこそ!
Tasit.com TVの他にも、あらゆるアプリの情報がこちらでご確認いただけます。無料登録をして、気になるアプリや競合情報、アプリ業界のトレンドなどを把握しましょう。

Tasit.com TV

パブリッシャー: Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
評価: 評価がありません
価格: トップ無料

ランキング推移

Tasit.com TVの米国におけるランキング推移をチェックしましょう。
ランキング推移は、TV StoreアプリストアにおけるTasit.com TVの人気の推移を表示します。各国、カテゴリ、デバイスごとに、毎日・毎時間におけるTasit.com TVの履歴を追うことが可能です。
ダウンロードランキング - TV Store - 米国
先週今週
先週のランキングデータはありません
今週のデータは、ご登録後に無料でご覧いただけます。
最新のデータをチェックする。

無料登録をして、さらに詳しくチェックしましょう!

無料登録をして、ランキング、レビュー、評価、キーワード等のデータにアクセスしましょう。

アプリ詳細

Dünyanın her yerinden en güncel otomobil videolarını, test sürüşü ve araba videolarını Tasitcom TV Apple TV uygulaması ile izleyebilirsiniz.
Tasit.com TV AppleTV uygulaması ile hem en yeni araba modellerinin otomobil test sürüşü videolarını, hem de ikinci el araba videolarını büyük ekrandan izleme keyfini yaşarsınız.
Cenevre Otomobil Fuarı, Frankfurt Otomobil Fuarı, Detroit, Tokyo, Los Angeles, New York, Shangai Otomobil Fuarı gibi dünyanın en büyük otomobil fuarlarını kimi zaman canlı yayınlarla, çoğunlukla da otomobillerin henüz ziyarete açılmadığı basın günlerinden bulunduğunuz yerden izleyebilir, özel röportajları ilk ağızdan izleyebilirsiniz. En son model arabaları ilk siz görebilir ve en yeni araba modellerini tasarımcılarının anlatımıyla yakından görme fırsatına sahip olabilirsiniz.
Üstelik Tasit.com Apple TV uygulamasında sadece araba videoları değil, motosiklet videoları ve ticari araç test videoları da yayınlanıyor.
Tasit.com TV Apple TV uygulaması ile son teknoloji hibrit ve elektrikli araç videolarını, meraklısına özel klasik otomobil videolarını bu uygulama ile yüksek kalitede büyük ekranda izleyebilirsiniz.
Sevdiğiniz araba videolarını favorilerinize kaydedebilir, daha sonra izle özelliği ile özel izleme listeleri oluşturabilirsiniz.

App Annieで、様々なアプリのデータを知り、アプリ業界のトレンドを把握しましょう。