Прикордонний контроль PRO

パブリッシャー: Oleksandr Soiko
評価: 評価がありません
価格: 3.25 USD

ランキング推移

Прикордонний контроль PROのウクライナにおけるランキング推移をチェックしましょう。
ランキング推移は、Google PlayアプリストアにおけるПрикордонний контроль PROの人気の推移を表示します。各国、カテゴリ、デバイスごとに、毎日・毎時間におけるПрикордонний контроль PROの履歴を追うことが可能です。
ダウンロードランキング - Android - ウクライナ
先週今週
先週のランキングデータはありません
今週のデータは、ご登録後に無料でご覧いただけます。
最新のデータをチェックする。

無料登録をして、さらに詳しくチェックしましょう!

無料登録をして、ランキング、レビュー、評価、キーワード等のデータにアクセスしましょう。

アプリ詳細

Нова версія програми «Прикордонний контроль PRO» доповнена двома розділами: «Нормативно-правові документи з питань прикордонного контролю» (оновлення через сайт Законодавства) та «Питання - відповіді (FAQ)», які виникають найбільш часто у користувачів із посиланнями на діючи нормативні документи. Довідкова інформація представлена у текстовому (VADEMECUM) та графічному (PRACTICUM) варіантах.
Нормативно-довідкова система працює стабільно на версіях Anrdoid 7.0 Nougat та вище. На версіях нижче 7.0, окремі елементи інтерфейсу можуть візуально змінюватися, але функціональні можливості програми залишаються у повному об'ємі.
Нормативні документи оновлюються автоматично на сайті https://zakon.rada.gov.ua, внесення змін та доповнень до змісту розділів VADEMECUM, PRACTICUM, FAQ проводиться по мірі надходження нових нормативних документів та питань від користувачів.
Програма корисна персоналу, який здійснює прикордонний контроль в пунктах пропуску, як додатковий довідковий інструментарій, слухачам та курсантам в освітньому процесі при вивченні курсу прикордонного контролю, співробітникам правоохоронних структур та відомств, які виконують функції на кордоні, цивільним особам, які бажають підвищити свій рівень обізнаності у питаннях процедур прикордонного контролю.
УВАГА !!! Положення, що викладені у розділах VADEMECUM та PRACTICUM, мають виключно дорадчий характер та на які неможливо напряму посилатися для прийняття правових рішень з питань прикордонного контролю. Для цього рекомендується застосовувати першоджерела, що надані у розділі «Нормативно-правові документи» інформаційної системи.

vademécum

ASO (アプリストア最適化)

ユーザは、アプリを探す際に、どのようなキーワードで検索しているでしょうか。
適切なキーワードを設定することで、アプリはユーザーの目に留まりやすくなり、ダウンロード数・売上の向上に繋がります。App Annieは、数百万のキーワードをトラッキングしています。この機能を活用いただくことで、アプリのダウンロード数を伸ばしたり、競合のアプリがどのようなキーワードに強いのかを知ることが可能です。

App Annieで、様々なアプリのデータを知り、アプリ業界のトレンドを把握しましょう。