Anonim Chat

パブリッシャー: Envuu
評価:
価格: トップ無料

ランキング推移

Anonim Chatの日本におけるランキング推移をチェックしましょう。
ランキング推移は、Google PlayアプリストアにおけるAnonim Chatの人気の推移を表示します。各国、カテゴリ、デバイスごとに、毎日・毎時間におけるAnonim Chatの履歴を追うことが可能です。
ダウンロードランキング - Google Play - 日本
先週今週
先週のランキングデータはありません
今週のデータは、ご登録後に無料でご覧いただけます。
最新のデータをチェックする。

無料登録をして、さらに詳しくチェックしましょう!

無料登録をして、ランキング、レビュー、評価、キーワード等のデータにアクセスしましょう。

アプリ詳細

Anonim chat, tanıdığın veya tanımadığın binlerce kişiyle gizli olarak chat yapmanı sağlayan bir sosyal medya uygulaması. İstemediğin sürece karşıdaki kullanıcılar senin profil bilgilerini asla göremez. Böylece tanıdığın kişilere normal hayatta soramadığın soruları canlı olarak sorabilir, yüz yüze konuşmaktan çekindiğin konular hakkında mesajlaşabilirsin.

Yeni insanlar tanımak istersen o zaman çevrimiçi listesinde yer alan kişilerden dilediğin kişiyi seç ve hemen sohbet etmeye başla. Sınırsız mesajlaşma özelliği ile istediğin kadar sohbet et veya fotoğraf gönder al. Eğer sohbeti beğenmezsen ve bir şeylerin yanlış gittiğini düşünüyorsan sohbetten ayrıl demen yeterli.

Anonim chat uygulamasını hemen indir, basit ve kişisel url’ni sosyal medya hesaplarında paylaş, arkadaşlarınla anonim olarak sohbet et.

İstersen sohbetine bilgisayarından devam edebilirsin. Bunun için bilgisayarının tarayıcısına https://anonim.chat adresini girip oturum açman yeterli. Daha önceden sohbet ettiğin tüm kişiler orada seni bekliyor olacak. İster webden ister cepten yazışmalara kaldığın yerden devam et.

Beğendiğin kişileri takip et, sosyal çevreni oluştur. Kullanıcıları takip etmen onlara daha sonra kolayca ulaşabilmeni sağlar, takip ettiğin kullanıcılar anonimlik gereği sebebiyle senin onları takip ettiğini asla göremez.

Anonim chat’e katıldığında Türkiye'nin dört bir yanından, kullanıcılardan oluşan bir topluluğun parçası olursun. Anonim chat platformunun eğlenceli ve keyifli kalmasını sağlamak için beğenmediğin kullanıcı profilleri ve içeriğini veya kullanıcılar ile gerçekleştirdiğin sohbet geçmişini şikayet edebilir, onları engelleyebilirsin.

* Beğendiğin kişileri takip et, sosyal çevreni oluştur.
* Kimliğin gizli olarak sohbet et.
* Fotoğraf gönder veya al.
* Telefonun ve bilgisayarın ile senkron şekilde kullan.
* Sınırsız mesajlaşma özelliği ile istediğin kadar sohbet et
* Arkadaşlarını davet et onlarla kimliğin gizli bir şekilde sohbet et.
* Gerçekten ÜCRETSİZ

キーワードが見つかりませんでした…

ASO (アプリストア最適化)

ユーザは、アプリを探す際に、どのようなキーワードで検索しているでしょうか。
適切なキーワードを設定することで、アプリはユーザーの目に留まりやすくなり、ダウンロード数・売上の向上に繋がります。App Annieは、数百万のキーワードをトラッキングしています。この機能を活用いただくことで、アプリのダウンロード数を伸ばしたり、競合のアプリがどのようなキーワードに強いのかを知ることが可能です。

アプリレビュー・評価

レビューや評価をチェックして、Anonim Chatに対するユーザーの気持ちを知りましょう。
3.8
16 評価
このアプリに関するレビューが見つかりません…

App Annieで、様々なアプリのデータを知り、アプリ業界のトレンドを把握しましょう。