C++ YAZILIM ÖĞREN

パブリッシャー: Alperen Yılmaz
評価:
価格: 0.85 USD

ランキング推移

C++ YAZILIM ÖĞRENのオーストリアにおけるランキング推移をチェックしましょう。
ランキング推移は、Google PlayアプリストアにおけるC++ YAZILIM ÖĞRENの人気の推移を表示します。各国、カテゴリ、デバイスごとに、毎日・毎時間におけるC++ YAZILIM ÖĞRENの履歴を追うことが可能です。
ダウンロードランキング - Google Play - オーストリア
先週今週
先週のランキングデータはありません
今週のデータは、ご登録後に無料でご覧いただけます。
最新のデータをチェックする。

無料登録をして、さらに詳しくチェックしましょう!

無料登録をして、ランキング、レビュー、評価、キーワード等のデータにアクセスしましょう。

アプリ詳細

C++ Yazılım Öğren uygulaması; içerinde barındırdığı yüzü aşkın örneklerle hiç yazılım bilgisi olmayan birine temel yazılım bilgisi verecek ve programlamanın temellerini öğretip ileri seviyelere taşıyacaktır. Ayrıca yüzü aşkın örneği telefonunda kolay ulaşılabilir bir halde saklamasını sağlayacaktır.

Uygulamamızda 132 tane renklendirilmiş örnek kodlar (programlar) bulunmaktadır. Her örneğin "ekran çıktısı" ve her kodu satır satır açıklayan "renkli, anlaşılır not (açıklama)" mevcuttur. Kodların ve açıklama kısmının renkli olması öğrenme eğiliminizi ve başarınızı artıracaktır.

Uygulamamızda şimdilik toplam 130 sorudan oluşan 10 tane test soruları vardır. Test soruları ile kendinizi geliştirip hangi konunuzun eksik olduğunu belirleyebilirsiniz. Test soruları devamlı artırılıp gelecek güncellemelerle yenileneceğinden emin olabilirsiniz.

"Bu kodları nereye yazacağım?" sorusunun cevabı olan "Visual Studio" programını bilgisayarınıza nasıl kuracağınız ve yazdığınız kodları çalıştırıp nasıl ekran çıktısı alacağınızı anlatan resimli ve yazılı doküman mevcuttur.

Uygulamamız sürekli güncellenen, yeni seçenekler eklenen ve kullanıcının öğrenmesini artıracak olanakların eklenecek olmasından emin olabilirsiniz.

Play Store'deki mavi logolu "ÖRNEKLERLE YAZILIM ÖĞREN" uygulaması bizimdir. İndirip deneyip, kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Uygulamanın metroda, otobüste vs. internetsiz ortamda kullanılabilmesi bir avantajdır.

Eğer uygulamanın çalışmasında bir sorun olursa hemen benimle iletişime geçin; programın çalışmaması söz konusu değil ama olası bir durumda her türlü iletişime cevap vereceğimden emin olun.

Uygulamayı indirecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyor, yazılım öğrenme süreçlerine katkıda bulunmaktan mutluluk duyduğumu ifade ediyorum :)

Konular :
1) C++ Diline Giriş (6)
2) Veri Tipleri (12)
3) Aritmatik İşlemler (12)
4) Hazır Fonksiyonlar (10)
5) If - Else (12)
6) For Döngüsü (15)
7) Do while ve While Döngüsü (8)
8) Switch Case (6)
9) Diziler (8)
10) Pointer (5)
11) Dinamik Bellek (5)
12) Fonksiyonlar (8)
13) Struct (4)
14) Class (6)
15) Kalıtım (6)
16) Çok Biçimcilik (3)
17) Dosya İşlemleri (8)
18) Algoritmik Sorular (3)

Mail adresimiz : "orneklerleyazilimogren@gmail.com"
Instagram : "yazilimogren"

c++ syntax ati yazılım

ASO (アプリストア最適化)

ユーザは、アプリを探す際に、どのようなキーワードで検索しているでしょうか。
適切なキーワードを設定することで、アプリはユーザーの目に留まりやすくなり、ダウンロード数・売上の向上に繋がります。App Annieは、数百万のキーワードをトラッキングしています。この機能を活用いただくことで、アプリのダウンロード数を伸ばしたり、競合のアプリがどのようなキーワードに強いのかを知ることが可能です。

アプリレビュー・評価

レビューや評価をチェックして、C++ YAZILIM ÖĞRENに対するユーザーの気持ちを知りましょう。
4.8
21 評価
このアプリに関するレビューが見つかりません…

App Annieで、様々なアプリのデータを知り、アプリ業界のトレンドを把握しましょう。