klub MOJA JAWA

パブリッシャー: JAWA RADLIŃSKI SZYMANEK SPÓŁKA JAWNA
評価:
価格: トップ無料

ランキング推移

klub MOJA JAWAのポーランドにおけるランキング推移をチェックしましょう。
ランキング推移は、Google Playアプリストアにおけるklub MOJA JAWAの人気の推移を表示します。各国、カテゴリ、デバイスごとに、毎日・毎時間におけるklub MOJA JAWAの履歴を追うことが可能です。
ダウンロードランキング - Android - ポーランド
先週今週
先週のランキングデータはありません
今週のデータは、ご登録後に無料でご覧いただけます。
最新のデータをチェックする。

無料登録をして、さらに詳しくチェックしましょう!

無料登録をして、ランキング、レビュー、評価、キーワード等のデータにアクセスしましょう。

アプリ詳細

Dołącz do klubu MOJA JAWA i bądź na bieżąco z naszą ofertą. Od dziś najlepsze promocje będziesz mieć zawsze w zasięgu ręki i Twojego telefonu!

Korzystaj z nowego wymiaru aplikacji mobilnej. Sprawdź, jakie to proste!

Instalując aplikację klubu MOJA JAWA, otrzymujesz:


SPERSONALIZOWANĄ KARTĘ KLIENTA

Ciesz się wyjątkowymi promocjami, jakie oferuje program lojalnościowy klubu MOJA JAWA.
Rejestrując się w aplikacji, od razu otrzymasz dedykowany numer karty, za pomocą której najnowsze promocje, rabaty i okazje będą bliżej Ciebie.

Otrzymuj oferty dopasowane do Twoich zainteresowań. Korzystaj ze zniżek dostępnych tylko dla posiadaczy karty klubu MOJA JAWA.


ZAWSZE AKTUALNE GAZETKI

Wykorzystuj okazje! Aplikacja MOJA JAWA gwarantuje Ci szybki i łatwy dostęp do naszej najnowszej oferty, bieżących promocji i informacji o nowościach, prezentowanych w gazetkach. Zobacz naszą aktualną gazetkę i wybierz najlepsze rabaty dla siebie.


TRENDY I INSPIRACJE

Zainspiruj się, czytając wskazówki i porady naszych Ekspertek Piękna. Poznaj aktualne bestsellery kosmetyczne. Śledź najnowsze trendy i znajdź nowy styl, dopasowany w pełni do Ciebie.


MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA LIST ULUBIONYCH PRODUKTÓW

Stwórz swoją prywatną listę życzeń. Aplikacja MOJA JAWA daje Ci możliwość łatwego przeglądania interesujących Cię promocji i ofert specjalnych. Odkrywaj nowe produkty i dodawaj je do listy ulubionych.


LOKALIZATOR DROGERII JAWA

Wygodne wyszukiwanie Drogerii Jawa w interesującym Cię mieście. Intuicyjna wyszukiwarka sprawi, że z łatwością znajdziesz dokładne adresy oraz aktualne godziny otwarcia naszych drogerii.


Wszystko pod ręką w jednej aplikacji!

Ale to nie koniec…

Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem aplikacji klubu MOJA JAWA. Wraz z następnymi aktualizacjami, aplikacja będzie wzbogacana o kolejne funkcje rozszerzające jej działanie.

Masz pytania lub sugestie dotyczące aplikacji klubu MOJA JAWA? Napisz do nas: klubmojajawa@siecjawa.pl Swoje pomysły możesz do nas wysłać również z poziomu aplikacji. Formularz kontaktowy znajdziesz w zakładce – Ustawienia.


Czekamy na Ciebie! TWOJA JAWA

キーワードが見つかりませんでした…

ASO (アプリストア最適化)

ユーザは、アプリを探す際に、どのようなキーワードで検索しているでしょうか。
適切なキーワードを設定することで、アプリはユーザーの目に留まりやすくなり、ダウンロード数・売上の向上に繋がります。App Annieは、数百万のキーワードをトラッキングしています。この機能を活用いただくことで、アプリのダウンロード数を伸ばしたり、競合のアプリがどのようなキーワードに強いのかを知ることが可能です。

アプリレビュー・評価

レビューや評価をチェックして、klub MOJA JAWAに対するユーザーの気持ちを知りましょう。
4.0
122 評価

App Annieで、様々なアプリのデータを知り、アプリ業界のトレンドを把握しましょう。